Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreas Smoke+drink?

Gta san andreas Smoke+drink?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni,hogy,hogyan lehet belerakni a játékba ezeket a módokat?levan töltve,csak belekéne rakni.Valaki leírná lépésről lépésre ?Nagyon megköszönném:)eddig mód nékül játszottam de beujitok :D
2012. jan. 27. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello.Amit letöltöttél módot nyisd meg és a "main.scm" fájlt másold át a Sa mappájába(ahova telepitve van) utána (ha jól emlékszem ) >data>script és itt is lesz egy main.scm fájl a módból másold át ide(megkérdezi ho felülirod e>nyomj igent) és ennyi csak az a baj hogy ÚJ játékot kell kezdeni hozzá,és rögtön ahlo elindulsz a fánál lehet felvenni a cuccokat.!
2012. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.2 kérdés: nekem van saját mentésem,ha bemásolom,ugyanugy tudok azzal játszani igaz ?

2. én parancsos cigi,ivás,ülésre gondoltam,ami billentyü parancsal működik, igen láttam olyat is ami forog a fa alatt,ház mögött stb. de nemszeretnék mindig odaszaladni,ha kell bepötyögöm és úgy szeretném :D az ilyennek az eljárása is ilyen csak megkell nézni a parancsokat ugye ?

2012. jan. 30. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a mentéseddel játszani SOHA TÖBBET mert ha bepróbálsz lépni a mentésedbe nem fogja engedni!ÚJ játékot kell kezdeni !
2012. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én is használtam ezt a módot de csak abba a pörgös akármibe felvenni a cigiit:):(
2012. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

CSAK OTT LEHET FELVENNI NINCS BILLENYTYŰ

PARANCS!

2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!