Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftot csak dombornyomo...

A Minecraftot csak dombornyomott bankkártyával lehet megvenni?

Figyelt kérdés
Nekem junior mastercardom van szerintetek azzal meg lehet venni? Még van 1 éven mire rendes kártyám lehet.
2012. jan. 29. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak olyannal amivel a neten is lehet fizetni, szóval dombornyomottal.
2012. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok biztos abban, hogy dombornyomott kell hozzá. Pl. Paypal is működik nem dombornyomottal (holott, sok helyen azt írják, az kell hozzá).


Amennyiben sikerül nem dombornyomottal PayPal accountot csinálnod, akkor meg tudod venni PayPalon keresztül. Gyakorikérdések.hu-n is sok kérdés erre irányul, sokan mondják, hogy nem kell a dombornyomott kártya hozzá. Én személyszerint nem próbáltam, de elvileg működnie kell neki.

2012. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem konkrétam a dombornyomott a lényeg, hanem, hogy lehessen vele interneten fizetni
2012. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbáltam paypalra regisztrálni nem dombornyomottal és nem engedélyezte sajnos =/
2012. jan. 31. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!