Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges hogy a Mass Effect...

Lehetséges hogy a Mass Effect 2-ben mielőtt a begyűjtők elrabolják a legénységet teljesíteni az összes lojalitási küldetést a legénységnek?

Figyelt kérdés
Tehát úgy olvastam hogy ha a legénység elrablása után azonnal utánuk indulunk akkor meglehet őket menteni a darálástól.És én arra lennék kíváncsi hogy lehetséges olyan végigjátszás amin senkit se vesztünk el?Mind az emberi legénység mind a csapat tagjai megmaradnak?
2012. febr. 1. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ugy emlekszem h a lojalitasi missziokat mind meg lehet csinalni kiveve a Legio-et,

az emberi legenyseg 1 resze odaveszik, igy van kitalalva

a legenyseg akkor menekul meg ha meg van az osszes urhajo upgrade es lojalitas misszio es a peldakep vagy renegad pontjaid a maximumon vannak

2012. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom de mikor a begyűjtők elviszik a legénységet és azt az opciót választod hogy azonnal utánuk mész akkor a begyűjtő bázison éppen hogy meg tudod őket menteni.A hajó fejlesztést is tudom.De akkor a csapatból mindig odavész valaki, és arra lennék kíváncsi hogy meglehet oldani hogy mindenki túlélje?
2012. febr. 1. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán. Annyi, hogy a főküldetést ne vidd tovább. Tehát az ftl vagy milyen meghajtóért már ne menj (itt találkozol Legionnal). Addig csinálj meg mindent, majd amikor felszeded Legiont, egyből menj rá neki is a loyal küldetésére, így mielőtt beadná a Normandy megtámadását, már végeztél mindennel, és mehetsz egyből a végjátékra.
2012. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tovább olvastam. Meg lehet menteni, hogy mindenki túlélje. Egyrészt amit az előbb írtam, annak meg kell lennie, tehát MINDENKINEK lojálisnak kell lennie. Ezen felül az összes upgrade-nek meg kell lennie és a renegadenek vagy paragonnak is maxon kell lennie. Ezután a végjátékban: technikus - Legion vagy Tali, másik csapat vezetője - Miranda vagy Jacob vagy Garrus (lehet még más is, nézz utána, de ezekben biztos vagyok), aki visszaviszi őket az mindegy, csak lojális legyen (de ugye mind az), a biotikus meg Samara (vagy Morith) vagy Jack legyen.

És csőváz, mindenki túléli.

2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem mindenkinek!
2012. febr. 1. 20:11
 6/6 anonim válasza:
100%

Az utókornak: sok helyen azt írják, hogy mindenkinek lojálisnak kell lennie, kivéve Legion-t, pedig nem. Én pl. megcsináltam az összes lojális küldetést, és fejlesztést a hajóra. Szerintem hasznos volt. A végjáték nálam így nézett ki:

1.szakasz:

spec: Tali

Főcsapat: Baka, Miranda

Másik csapat: Garrus

2.szakasz:

spec: Samara

Főcsapat: Tali, Miranda

Másik csapat: Garrus

Vissza: Mordin

3.szakasz:

Főcsapat: Tali, Garrus


Mindenki túlélte. Először nem Mordint küldtem vissza, hanem Zaeedet, és úgy Mordint a végén meghal. De a fenti csapattal már kellemesebb volt a vége =)

2013. márc. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!