Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek melyik a kedvenc MMORPG-...

Kinek melyik a kedvenc MMORPG-je és miért?

Figyelt kérdés

Ha lehet normális választ adjatok ne csak annyit hogy Cabal mert sajt.


Én például a World of Warcraft-ot szeretem nagyon (eredetin)

mert rendkívül sokszínű változatos és látványos.Lehet benne a víz alatt,vízen,száraz földön és levegőben is kalandozni.Vágó,szúró,lő fegyverekkel és mágiával harcolni.Állatokon,gépeken,gépekben ülve..Szóval nagyon sokszínű.


A másik kedvencem a Star Trek Online mert nagyon változatos a játék.Lehet benne fejleszteni a karaktert a legénység és a hajó képességeit,felszerelését.Testre lehet szabni a megjelenést is.Lehet bányászni és kereskedni ez szerintem egész jó lett benne már csak ez le tud kötni órákra.Lehet kalandozni űrben,bolygókon,állomások és más úrhajókon ez által a bejárható terület hatalmas és elég változatos.Gyakorlatilag az egész Star Trek univerzumot bejárhatjuk,berepülhetjük.A harc pedig kifejezetten hangulatos lett.Földön egy egész tűrhető TPS játék hatását kelti még az űrben inkább RTS jellegű.

Szóval mindent összevetve ez is egész változatos tud lenni.


Ha lehet hasonló véleményekre lennék kíváncsi nem csak annyi hogy jó mert mert leköt.


Mindenkit felpontozok aki tényleg ír pár mondatot hogy miért,mi tetszik benne.


Előre is köszönöm:)


2012. febr. 2. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mafia 2 mert nagyon szép a látványvilága és történet is nagyon jó! tényleg felidézi a a régi időket! :D
2012. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Detro ***** válasza:

Lineage 2

Sokkal élvezetesebb, szebb, akciódúsabb és kidolgozottabb mint a wow.

Ennyi.

2012. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semelyik ruhellem az MMORPG-ket Én véleményem szerint a WoW.
2012. febr. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Inkább aludnod kellett volna menni 02:45-kör mint erölködj ezen a válaszon.Nem azt kérdeztem hogy melyik a jobb WoW vagy STO,vagy hogy szereted-e az MMO-kat,hanem hogy kinek melyik a kedvence,melyiket szereti és Miért.


Első,a Mafia 2 nem MMO.


Második,köszönöm a választ,legalább egy ember értette a kérdést és érdemben tudott válaszolni is rá :P

2012. febr. 12. 15:51
 5/6 anonim válasza:
Perfect World, mert tényleg perfect a grafikája, a karakterek kidolgozottak, mount 1000 féle, nagyon izgalmas, és szép. Guildok is vannak, és guild háborúk. Eventek mindig változatosak, és maga a játék nekem nagyon bejön. Szóvsl csak ajánlani tudom!
2012. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez tényleg érdekesnek hangzik.Ment a pont.
2012. ápr. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!