Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csináltam egy minecraft...

Win7 kérdése:

Csináltam egy minecraft szervert tört meg minden simán letöltöttem minecraft. Net-ről a minecraft_server. Jar fájlt elindítom kiadja a mappába a fájlokat meg a mappákat bemegyek a server-cfg-be?! (folytatás lenn)

Figyelt kérdés
ott beállítom az online módot falsera hogy feljöhessen tört-el is az ember és mikor valaki feljönne azt írja hogy can't reach server. én meg feltudok menni a server cfg-ben az ip-hez nem írok semmit meg a server port-hoz sem (úgy se működik a ha porthoz beírom az eredeti 25565 kódot)?hallottam már erről a portforwardról de nem merem mert egyanerről a wifiről vana a 3 teló 2 laptop 1 ps3! de ha ennek a portforwardnak nincs hozzá köze akkor elmondjátok hogy kell vagy hogy mit állítsak a server. Cfg-ben?!
2012. febr. 2. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Router-ben a 25565-ös portot kinyitod akkor se jó?
2012. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ha használsz Hamachit, úgy a legegyszerűbb, ha csak haverokkal akarsz játszani, vagy nem olyan szervert szeretnél?
2012. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!