Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » H-alljátok? . Nem megy a Gta...

H-alljátok? . Nem megy a Gta San Andreas - son a modok . Befagy tőle . Mijen fajlók kellenek hozzá darabonként? . H-a v-alamelyik ok-os megv-álaszolná annak nagyon örülnék . K-érlek írj-átok l-e . :D:D . :D:D .

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 22:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne megtanulnod írni.
2012. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Kicsit érthetőbben leírhatnád mit szeretnél, milyen modokkal.


Szerintem nem bírja a géped.

2012. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

jézus isten xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd


hogy írsz?

2012. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
ammeg sztem is lehet hogy nem bírja a géped
2012. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nah . Igen Így Írok . De tök mindegí mert amúgymeg nem fogadja el az a hülye szűrő . Nah megválaszoltam . Most ti jöttök jó ?? :D:D . Nah Szőval a modok problémája ez : - http://www.youtube.com/watch?v=YIj7AtbTIkg . Ebből a videóból az amikor valamit kiír és amikor valamit nem tölt be csak félig az a hibám .
2012. febr. 7. 19:16
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem értőknek : az a rész amikor kiír valamit és az a rész amikor csak félig tölt be és befagy .
2012. febr. 7. 19:17
 7/30 A kérdező kommentje:
De ez a videó majdnem sacperkábé stimmell az én problémmámmall . :D:D .
2012. febr. 7. 19:18
 8/30 anonim ***** válasza:
Sztem valamilyen mod rosszul lett berakva. Nekem is volt már ilyen. Ink telepítsd újra és vagy csak cleo modokat használj, vagy semmit (max kódokat). Megbántam h modokat tettem a játékba. Majd később jössz rá h a sok mod elcsöszi az igazi san andreas hangulatot.
2012. febr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jólvan cleo mod és ha nem megy válaszolnátok a kérdésemre ?? mert nem rossz a kód . :D:D .
2012. febr. 8. 14:37
 10/30 A kérdező kommentje:
már a cleo se semmi nem megy még a gta san andreas mod installer sem tok tölteni rá vele . :"(:"( . mi kell hogy elbírja a modot ?? . :"(:"( .
2012. febr. 8. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!