Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » H-alljátok? . Nem megy a Gta...

H-alljátok? . Nem megy a Gta San Andreas - son a modok . Befagy tőle . Mijen fajlók kellenek hozzá darabonként? . H-a v-alamelyik ok-os megv-álaszolná annak nagyon örülnék . K-érlek írj-átok l-e . :D:D . :D:D .

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 22:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondom h rosszul lehet feltelepítve az egyik mod és ilyenkor kidobhat a játékból betöltéskor vagy ha látóhatárba kerül egy elfuserált mod akkor is befagyhat. UNINSTAL, TELEPÍTÉS ÉS MARADJ A 99%-osan biztonságos cleo-nál. 100-szor többre képes mint egy sima, és egyszerű feltenni.
2012. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De a cleo sem megy ember !! . :D:D .
2012. febr. 10. 21:23
 13/30 anonim ***** válasza:

mindent ami GTA SA-al és modokkal kapcsolatos, nyomtalanul eltávolítottál a gépről?


Ha mindent letörölsz, újra telepíted, nem nyúlsz hozzá semmihez, csak crackeled, kizárt hogy ne működjön a cleo.

2012. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

én azt mondom hagyd a fenébe az egész gépet mert úgy rossz ahogy van

vegyél egy értelmes gépet, és rakd föl rá a játékot, de ilyen olyan módokat ne akarj rárakni mert csak elcseszik az egész játékot

2012. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

valszeg rossz a géped

vegyél egy értelmes gépet

2012. febr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
vigyu . 3 kérdésre válaszom : 1 válaszoló : Lehet hogy crackelni kell mert nem tudom hogy crackelni kell - ene . kell crackelni és mit kell crackelni ?? . :D:D . 2 - 3 válaszoló : hü-lye gyerek full extrás a gépem . tok 3d - t csinálni vele . fut mint sz álom . nagyon full - os nincs jobb gép szerintem . több 100 - gigás . és egy új gép k-urva drága már bocs . :D:D .
2012. febr. 12. 12:48
 17/30 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha már "3D-t" tudsz csinálni, akkor már nem csak a minimum szinten tudod használni a gépedet. Azaz tudod mi az a Crackelés, és hogyan kell, És nem úgy jellemezed a géped, hogy több 100gigás. Nekem is van egy több 100 gigás (750) winchesterrel ellátott gépem, ami ennek ellenére, semmit sem ér, csak letöltésre, és zenehallgatásra alkalmas (szinte).


De tényleg nem ártana leírni, hogy pontsoan milyen is a géped, mert elég sok gondod van neked ezzel a játékkal, ez vagy a géped teljesítménye miatt, vagy a te hozzá nem értésedből kifolyólag.

2012. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100 gigás no persze x'D
2012. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Hagyuk . 1 . igen tudok 3 d - t szerkeszteni rajta . de crackelni kell a átékot ? . mert tudom hogy mi az a crack mert nem vagyok barlang lakó . de kell crackellni ? .
2012. febr. 17. 23:25
 20/30 anonim ***** válasza:
ha nem eredeti akkor igen
2012. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!