Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ogame localhost-on. Mit...

Ogame localhost-on. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a xg proyect 2.8. valahanyas verzióját és megrpóbáltam használatba helyezni... PHP szerver megy my sql van a gépemen azzal nem is volt gond de amikor a mysql szervert finomhangolta utánna megadtam a nevem jelszavam meg e-mail-em és utánna csak anyit írt ki hogy 1...

az errorokhoz meg ezt mentette:

Field 'user_agent' doesn't have a default value<br />INSERT INTO xgp_users SET `id` = '1', `username` = 'lacka', `email` = 'sajt@asd.com', `email_2` = 'sajt@asd.com', `authlevel` = '3', `id_planet` = '1', `galaxy` = '1', `system` = '1', `planet` = '1', `current_planet` = '1', `register_time` = '1328893988', `password` = '945c566cce2b7b2cd2c0f1cf50a3e3f5';<br />

mit rontottam el?

mit kéne tennem hogy működjön?

köszi előre...



2012. febr. 10. 18:13
 1/1 Tibi75 válasza:
az user_agent -t mezőnek is értéket kell adni, ez valószínűleg a böngésződ típusát tárolja el.
2012. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!