Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Uncharted 3-ban mik voltak...

Az Uncharted 3-ban mik voltak azok a fénytől irtózó pókok? Valamint a játék végén mi volt abban az úrnában?

Figyelt kérdés
Nagyjából értettem a játék történetét, de ez a 2 dolog nem tiszta. Az első kettő rész végén volt természetfeletti erő, elátkozott kincs, és amit megértettem a 3. részből, azok alapján (a játék vége elejéig) az jött le, hogy (SPOILER)ebben a részben nincs semmi természetfeletti, csak a vízben van valamiféle drog, de mintha előző intrókban meg valami dzsin-ről beszéltek volna.(/SPOILER) Szóval volt valami természetfeletti az úrnában? Vagy mi volt benne? És mik voltak azok a pókok?
2012. febr. 12. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a pókok a tűztől és nem a fénytől féltek. A rézládában volt az az anyag ami megmérgezte a vizet. Valami olyasmiről volt szó, hogy Nagy Sándor elfoglalta a várost, de aztán a dzsinek ellene fordultak ezért bosszúból bezárta őket az urnába és a vízbe dobta. De ez szerintem csak egy mítosz volt, az igazság az lehetett, hogy a város lázadozott ellene és ezért mérgezte meg a város vizét.
2012. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi, de azok a pókok mik lehettek? és hogyan kapcsolódtak a történethez? :)
2012. ápr. 9. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen pókok nem léteznek, ez csak kitaláció volt. Amúgy az nem elég nagy csoda neked, hogy a 15 éves Drake egy ház tetejéről 20 métert ugorva beesik egy ablakon rá egy asztalra és semmi baja nem lesz?
2012. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!