Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond a Playstation...

Mi lehet a gond a Playstation 2-vel? Vagy nem is az a rossz?

Figyelt kérdés
Újabban a chippelt ps2 nehezen olvassa be a játékokat, és ha be is olvassa, a videók akadoznak, vagy/és mocskos sokat tölt. Többféle dvd-vel is próbáltam már, meg több játékkal is, 4x írom ki neroval, azt is próbáltam, hogy 2x írom ki, akkor be se olvassa. Egyébként már elég régi a gép, még 2005 karácsonyra kaptam. Ja, és az olyan játékok, amiket cd-re írok gond nélkül működnek.
2012. febr. 13. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha régebben nem csinálta akkor nem az a baj ahogy kiírod,hanem haldoklik az olvasó fej.Hamarosan búcsút inthetsz neki.
2012. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És javítás nem jöhet szóba? Drága?
2012. febr. 13. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy olvasó fej kb 8-10000Ft + postaköltség + munkadíj

A motor ami a lemezt forgatja kb 1-2000Ft + postaköltség + munkadíj.Ezt is érdemes lehet cserélni


A Playstation 2 újonnan kb 30 000Ft.

Használtan kb 10-15000Ft + chippelés ha nincs és kell

Nem tudom mennyiért csippelik.


Szóval a javíttatás kb 10-15000Ft-ra saccolom kb annyi mint amennyibe egy PS2 kerül használtan.

Ennek fényében néz szét mennyiért tudnál másik konzolt szerezni hátha találsz olcsóbban és eltudod dönteni hogy megéri vagy nem.


De egy helyi műszerészt is megkérdezhetsz az ők kapcsolataival lehet olcsóbban betudják szerezni az alkatrészeket és kevesebbe kerülne a javíttatás mint ahogy én saccolom.

2012. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, elvittem megjavíttatni, azt mondták szalagkábel hiba, 6000 forintért javítják meg.
2012. febr. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!