Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszul alvó, éjszaka többször...

Rosszul alvó, éjszaka többször ébredő gyereketek, mikor aludt először nagyinál? Mennyi idős volt? Nem volt gond?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. másfél évesen.

De csodák csodájára nagyinál átaludta az éjszakát. :o)

(Ja, nappal már többször aludt előtte ott)


Pedig akkoriban még bőven szopis is volt, csak hát nem "hülyék", tudják, hogy kitől mit kaphatnak.


Utána többször is aludt ott, és volt, hogy megébredt (mint otthon is), de anyósom csak megsimogatta ilyenkor, és visszaaludt. Otthon meg ilyen helyzetben cici-cici-cici... :o)

2012. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az enyém is másfél éves,bár már nem szopik,de mindig akar valamit éjszaka,hogy a cumikát,hol vizet....

Nagyon szeretném ha megszokná a nagyiknál minél hamarabb,mert félek,hogy később nehezebb lesz....

2012. jan. 17. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam majdnem 2 volt, amikor ott aludt. Egész éjjel szenvedtem, hogy biztos hiányol...hát nem volt semmi:-) Sőt azóta már többször volt a mamiknál ott alvásra.
2012. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
soha )3 évesek)
2012. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is ,hogy írtatok!!!
2012. jan. 20. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan! Szilveszterezni mentünk, utána máshol aludtunk! Éjjel ugyanúgy felébredt, mint velünk, de nem volt semmi egyéb gond, kielégítették a kívánságát, cumi, inni, stb és aludt tovább. Előtte többször volt napközben nagyikra hagyva pár órát, azóta már 3,5 éves, imád ott aludni, ha teheti ki is használ minden alkalmat. Pedig havonta 1× találkozunk, mert messze lakunk egymástól.
2012. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam még soha nem aludt ott egyedül egyik nagyinál sem.Most lesz 3 éves de addig míg nem muszáj nem is tervezem,hogy ott aludjon.

Pont egy éve volt,hogy otthon voltunk és én nagyon csúnyán beteg lettem és anyukámnál feküdtem 40 fokos lázzal 2 napig.A kisfiam pedig a nagyinál volt apukájával.3 napig bírta nélkülem,és negyedik nap hajnal 5 kor telefonáltak,hogy a gyerek lázas nagyon és engem akar....szerencsére 5 percre lakik a nagyi a másik nagyihoz kocsival gyorsan ott tudtunk lenni.

Ettől félek legjobban,hogyha otthagyom bármelyik nagyinál és bármi van nem tudok 5 perc alatt odaérni...sőt egy óra alatt sem....mert mi más városba lakunk és nincs autónk csak vonattal tudok menni.

2012. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is!

Mindkét nagyi 5 percre lakik kocsival...de én akkor is félek :S

2012. jan. 21. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom nem érted.Az én anyukám és a férjem anyukája 5 percre laknak egymástól...viszont mi férjem én és a gyerek más városban lakunk.Tehát ha otthagyom a nagyiknál a gyereket és én hazajövök akkor nem öt percre leszek a gyerektől hanem minimum 3 órányira....tehát ha felhívnak,hogy engem akar a gyerek, nem tudok ott teremni 5 perc alatt hiszen se kocsink nincs és messze is laknak a nagyiék.Érted már????
2012. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:) De értettem,csak rosszul fogalmaztam!


Szóval én 5 perc alatt ott tudnék lenni,de mégis félek.Pedig lehet semmi gond nem lenne,ha meg mégis,akkor azonnal érte tudnék menni....lehet túlparázom egy kicsit. :)

2012. jan. 22. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!