Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza 4-et hogy lehet elindíta...

Forza 4-et hogy lehet elindítani flashelt XBOX360-on ha nincs benne HDD?

Figyelt kérdés
Van egy Flashelt XBOX360 gépem, nincs benne HDD csak memóriakártya. A játék 15 GB ami ugye 2 lemezre írható ki? Hogy oldható meg?
2012. febr. 14. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ahogy mondod. ki kell írni, de tudtommal nem kell feltenni a másik lemezt. vagy kéri majd a játék "közepénél" vagy csak bónusztartalom van rajta.
2012. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szarintem ne kinlódj ezzel a gyártó már megszenvedett emiatt
2012. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mégis jó lenne valami megoldás, mert tényleg ki szeretném próbálni,de így nem akarok 2 DVD-t elrontani hogy nem vagyok benne biztos hogy megy.
2012. febr. 14. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajjaj, mert aztán valóban hatalmas költségekbe vernéd magad, azzal a 300 forinttal... Azért nem mindenki milliomos, mi?

Megsúgom kisfiam, amikor megjelent 12 ezer forintért vettem meg a Forza 4-et.

Nagyon egyszerű, akkor ne játssz a Forza-val, van még millió másik egyszerűbb játék, amit ellophatsz...

2012. febr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok tölts le liverol a demoját ha meg nincs liveod akk igy jártál
2012. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
grat
2012. febr. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!