Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régi vagy az új játékok a...

A régi vagy az új játékok a jobbak?

Figyelt kérdés
Akár PC-n akár PS-en. Szerintem a régebbi játékok (1994-2000) a jobbak, mert azok sokkal izgalmasabbak, rejtélyesebbek voltak, mint a mostaniak. Pláne, hogy az emberek kockákból voltak öszerakva.

2012. febr. 18. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindegyik jó. Én 89-ben kezdtem el játszani, azóta is kitart a hobbim. Nyilván sok jó emlékem van régről is, mert az élmény új volt, de ha félretesszük ezt az érzést, jobbak a mostani játékok. Olyan történeteket látok, amit még moziban sem. 90-es években ilyesmi élményen nem volt, akkor csupán új volt minden, jó volt lövöldözni, stb, stb és minden szórakoztatott. Ma már kevés lenne egy last ninja 3, 5 perc után félreraknám, pedig életem egyik legnagyobb emléke.
2012. febr. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyébként én arra a következtetésre jutottam, hogy nem voltak a régi játékok izgalmasabbak vagy félelmetesebbek vagy rejtélyesebbek, csak akkor tizenegynéhány évvel fiatalabb voltam, és jobban bele tudtam magam élni a játék világába, azért tűnnek jobbnak.
2012. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. A régi "motorosok" közül a legtöbben azt mondják, a mai játékok gagyik - pedig csak annyi történt, hogy felnőttünk és már nincs meg ugyanaz a varázs, amit a mi akkoriban, a mai srácok pedig most éreznek.
2012. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert a régi játékok szó szerint játékok voltak! Jó,hogy mai szemmel már szinte élvezhetetlen némelyik,és ha beteszem valamelyik konzolba, vagy még régebbi gépekbe,látom a hibáit, de akkor még volt választék. Ma miről szól majd minden játék?Semmi más, csak az ölés, gyilkolászás, verekedés .Nekem nagyon sok játékom megmaradt, olyanok, melyekben még mai szemmel is gyönyörű a grafika,hetekig, hónapokig tart a végigjátszás,és nem unalmas most sem. csak egy példa: Jack and dexter 3 része van ,kíváló játék a mai napig. Minden van benne,mászkálás, logikai feladatok,verekedés, harc,versenyzés különböző járművekkel, fegyverekkel, küzdelem szörnyekkel, katonák ellen, stb.Vagy másik példa : Maximó 1,2 hasonlóan jó ! és még sorolhatnám estig! persze izlés dolga, hogy kinek mi tetszik. Egy tuti, minden korosztálynak volt megfelelő játéka,amit nem lehetett letenni könnyen. Végezetül persze az sem mindegy milyen tvn nézzük a régi játékokat. Régi játékohoz, régi felbontású tv.való. vagy olyan tv. amit be lehet állítani kis felbontású játékokhoz.

Az is igaz, hogy akik most ide írtak, legtöbbje már nem tartozik a fiatalok közé, de én pl. a mai napig imádok játszani,ráadásul naponta! és nem unom.:))

2021. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!