Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri wow szerveren melyik...

Tauri wow szerveren melyik frakció ban (factionban) érdemes karaktert kezdeni?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy PvP-ben és PvE-ben ki a jobb, alli vagy a horda? Eddig WoD szerveren játszottam és ott a horda volt a jobb, mert álatlában ők nyerték a bgket, rhc általában 5k gs +osokkal dobott össze. Olyat is hallottam, hogy egyik haverom ugye szintelt egy karit hordában taurin és azt mondta, hogy mindig megölték, mert az allisok mindig egy vagy két nyolcvanassal fejlődtekí és így kínszenvedés volt felmenni 80-ra.


Kérlek csak értelmes válaszokat!



2012. febr. 19. 17:17
 1/3 darklight992 válasza:
Hát én például nagyon alli párti vagyok. Az utóbbi időben szinte csak az alli nyeri a wg-ket, a bgk többségét is mi nyerjük. ami az utolsó mondatot illeti gondolom stv-ben volt ez a dolog, teljesen mind1 hogy ali vagy horda, mindig vannak olyan emberek akik 80assal megölik az éppen fejlődő 30+ osokat. például volt már olyan is hogy egy hordás dk, 60 as szinten eljött oda és azzal szórakozott hogy leölte a kisebbeket. áttam már sokszor olyat hogy alis 80as rohangál és öldösi a kisebbeket. nem értem hogy ennek mi az értelme, ha aliban történik azt is teljesen elítélem.szóval ez attól függ éppen milyen emberek között vagy, én azt szoktam csinálni hogy a kicsiket nem bántom SOHA, a 80 asokat pedig duelre hívom ki h ne haljon meg.ha engem leöldös egy hordás mindig akkor visszamegyek a 80asommal és én is megölöm többszor. na de visszatérve, a te döntésed, már több hónapja az alli nyeri a bgket wg-ket én ugy vettem észre hogy sokkal jobb mert voltam hordás is már! jó játékot! :)
2012. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello !


Mindenképpen Hordában érdemes kezdeni, nem kezdeke el, bg-kről meg stv-ről beszélni, mert lehet még sosem játszottál WOW-al, akkor meg gőzöd sincs mik lehetnek ezek, javaslom ha első karit csinálsz, Horda Tauri szerver, majd 5000 játékos azért nem hazudik. Ha ezen a szerveren 5000 -en vannak, akkor nyilván nem lehet rossz. Hordásnak meg azért jobb, mert sokan vannak és bár senki sem segit kellő képpen a másiknak, pont ezért megtanulhatod kezelni a játékot, és ezáltal, hatalomra szert tenni, ezután érdemes Alliance -os karaktert csinálni.

Nagyjából ennyi...

WOW Tauri szerver : Softsuna bloodelf hunter

2012. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazábol de tudom miaz hogy stv, bgket ismerem, már régóta játszok wowwal csak magát a Tauri szervert nem ismerem.
2012. márc. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!