Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet megjavítani egy...

Hogyan lehet megjavítani egy repedt CD-t? Vagy mit csináljak vele, hogy használni tudjam? :/ (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szóval, van egy "The Simpsons"-os játékom. Véletlenül elrepedt és nem tudom mit kezdjek vele.. Ennek a játéknak a telepítéséhez 3 CD kell, ez lenne a 3. és amint a képen is látszik pont a szélén van megrepedve/karcolva. Ez annyit jelent, hogy az utolsó pár % töltés nincs meg a telepítésnél.://:@

Itt van a hibájáról a kép: [link]

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:)


2012. febr. 21. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy, ha eredeti akkor nagy bukta :S ha nem eredeti töltsd le újra
2012. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok kiadó ingyen kicseréli a tönkrement lemezedet ,csak el kell küldeni postán , de szerintem töltsd le nyugodtan....
2012. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, az a baj, hogy eredeti változat..

Visszaküldeni?:O

És letölteni honnan tudnám?

Segítség képpen ez a doboza a játéknak: [link]

További válaszokat is várom és előre is nagyon köszönöm!:)^^

2012. febr. 22. 17:21
 4/6 anonim válasza:

nem vagyok nagy játékos, de ha esetleg letöltöd és eredeti CD kulcsot írsz be, akkor úgy kéne működnie mint ha eredeti lenne (de ez nem biztos)

szerintem bármelyik torrent oldalon megtalálod...

2012. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Linket nem tudna valaki adni, ahol megtalálom? Mert néztem sok oldalon, de mindegyik hibát ír ki..:/

Amugy köszi a választ!^^

2012. febr. 25. 12:19
 6/6 anonim válasza:
www(PONT)torrent(PONT)eval(PONT)hu
2012. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!