Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond nagyon sűrgös?!

Mi lehet a gond nagyon sűrgös?!

Figyelt kérdés
Az a baj hogy vetem egy xbox classikot ,és az lenne a problémám h a saját dvdre irt játékaimat nem viszi még az eredetit sem, de amit ö írt ki akitől játékokat és 3 eredeti játék az pedig elindul. ezzelötti xboxommal pedigt elintitottam az összeset és samsung olvasó volt benne. A gép elvileg francia országból gyártották
2012. febr. 21. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:
és amit elindulna az csak tölti tölti tölti... (vagyis a nyitó oldalra vissza ugrik és úgy. lehet h az olvasóval van baj mert nem samsung márkájú .mert a régi gépemben az volt
2012. febr. 21. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
sokféle lehet a baj, de ha eredetit visz, akkor nem fog segíteni semmiben a gyártó. lehet, hogy a tört proginak van baja, a meghajtónak valószínűleg nincs.
2012. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de van egy másik eredeti asz se viszi :S pedig kéne vinni a régi is vitte a másoltakat meg az eredetit ami most nem viszi :S azért köszi a fáradságod h írtál valamit zöl kéz megy
2012. febr. 23. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem.Régi eredeti játékok mennek,de új nem?

Régi kiírt játékok mennek de új nem?Vagy csak az nem amit te írsz ki?Ha átírsz egy másolt játékot amit kaptál hozzá azt viszi?Próbáld meg.


Ha így van ahogy írtam akkor lehet a flash-t frissíteni kellene benne.

Ha viszont amit kaptál hozzá másolt játékot ha átírod és azt sem viszi,de amiről másoltad igen,akkor lehet nem jól csinálod.


Az Xbox360 játékokat Verbatim +R DL lemere kell ki írni 2x esen.Ha gyorsabban írod vagy más márkájú lemezre azt nem minden olvasó veszi be.


De ha eredeti játék sem megy és nem sérült akkor biztos hogy a flash-t frissíteni kellene hozzá főleg ha újabb játékról van szó.Az MS folyton variálja a játékok tömörítését hogy így csesszen ki azokkal akik flashelt xbox-t használnak.Az új fajta tömörítéseket a régi flashek nem tudják olvasni.

2012. febr. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

(nem 360-van hanem classic)és a régi classikom tönkre ment, és arra írtam ki játékokat és kitűnően mentek :D és helyette vetem egy ugyan olyan classi-kot, és azon nem futnak amit én írtam meg az az 1 eredeti ami az enyém, de amit adott hozzá 5 játékot abból 3 eredeti azokat meg viszi

lehet h az olvasó nem bírja befogadni azokat a cd-ket?elötem szólónak még hogy bocsánat az értelmetlen fogalmazásért :S

2012. febr. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!