Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sűrgős hogy ha vennék egy...

Sűrgős hogy ha vennék egy Ducat monster Kicsit sérült motort. Az a gond hogy nincs semmi papír hozzá. PAPÍROZTATHATÓ? Igen mennyiért? és hol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem helyeznek lopott járművet forgalomba. Esetleg téged, börtönbe. Nem is értem hogy kérdezhetsz ilyent!


Persze, tudom, olaszból hozta a hatvanhét éves nagyapja a haverodnak, csak ottfelejtette a forgalmiját, meg elfelejtette kivonatni a forgalomból, meg exportigazolást kérni, de azért nem lopott ám... az ilyen meséket hagyjuk már. A motort ellopták, becsempészték az országba, és próbálják rád sózni. Te meg azon agyalsz, hogy lehetne egy lopott járművet forgalomképessé tenni. Elárulom, sehogy! Vegyél bankhitelre, úgy mint mindenki más.

2011. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jólvan csak kérdeztem! Inkább megkérdezem hamarabb mint utána sz..pok vele. :)
2011. febr. 1. 07:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah és a hitelt kihagyom :) Inkább megkeresem a pénzt nagy erőfeszítéssel mint életem végéig fizessem a részleteket :)
2011. febr. 1. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!