Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX360 Slimről hallottam...

XBOX360 Slimről hallottam hogy hamar tönkremegy mi benne az igaz?

Figyelt kérdés
akarok majd venni 1 250 gb set ésha kifasheltetem akkor azis megrövidítheti az életét?
2012. febr. 22. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A slim már nem olyan szar, mint a régiek, nem lesz baja.
2012. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha Flasheled, ugrik a garancia. magyarán nem bízhatsz meg az Xbox-ban 100%osan.
2012. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jó de 1 szakértő hibátlan munkája után lehet baja a slimnek? mármint a flasheltetés nem okoz neki vmi gondot?
2012. febr. 22. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Az így konkrétan nem.
2012. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy hamar tönkremenne, ez az 5-6 évvel ezelőtti kezdő, hibás szériára volt igaz. Ma már ezeket a gépeket gyakorlatilag vadászni kell, annyira régiek.
2012. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
vagyis birják az időkereket akis mocskadékok? akko leht beszerzek 1 et de am hogyvan eza flasheltetés? kicserélik a Lemezolvasóját? vagy azzal csinálnak vmit?
2012. febr. 22. 20:42
 7/12 A kérdező kommentje:
és mielőtt elviszem flasheltetni érdemes kivnni a 250 gb HDD-t? szal ellophatja akihez viszem?
2012. febr. 22. 20:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lophatja el, ha igen azt meg úgy is észreveszed.

Flashelni meg nem érdemes, használtan már ha csak havi 4 rongyot raksz félre megvan a havi 1 játék, ha RPG-ket veszel akkor még tovább el vagy.

2012. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fene se tudja ezt a flashelést, inkább liveozok. Meg ahogy itt olvasgatom, az sem olyan egyszerű, sokszor frissíteni kell (egy új játék áráért), ráadásul az se mindegy hogy írod ki, mivel, mire, pffff. Szerintem ennyit nem ér, használtan 4-5 ezerért már be lehet szerezni egy csomó játékot, és akkor ugye a multiról sem kell lemondani, automatikus patchelés, demok, videok, dlc-k letöltése, stb. Szerintem rohadtul nem éri meg flashelni, csak ésszel kell játékot venni és nem a media markt-ból meg 576-ból kell kiindulni.
2012. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Először is a live t nagyivbe szarom le mert azér is fizetni kell + a játékokér 1 vagyont ráadásul scak honaponta tok beszerezni újjakat lehet még 1 honapsem elég hozzá a másik verzio meg putty letöltö mkiírom oszt anyi játékot irok ki amenyit akarok és én csak singlebe szeretek jáccani szal
2012. febr. 23. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!