Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-on a PSN accountomnak...

Slayyy kérdése:

Ps3-on a PSN accountomnak (vagy esetleg neten) meg tudom változtatni a régióját? Mert most US van de mivel nem fogadja el a kódokat ezért át akarom tenni UK-ra. A kérdésem tehát, hogy ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

PS3-on csinálsz egy új felhasználót, ahol regisztrálsz egy teljesen új accot.

Természetesen elvesznek (vagyis nem veszik el, mert attól az a másik felhasználó még él) a trófeák és a vásárolt játékok/DLC-k.


De amúgy milyen kódot nem fogad el?

Online Pass?

2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyet se! Most kaptam egy üzenetet hogy aktiválhatok egy 50$-os psn kódot, kiírja hogy hozzáadod-e de amikor rányomok a yesre nem akarja hozzáadni. Az online passt tudom miért nem fogadja el de nem lehet úgy megváltoztatni hogy minden megmaradjon?
2012. febr. 23. 06:22
 3/5 anonim ***** válasza:

De mi ez az 50 dolláros valami?

Vettél egy PSN feltöltőkártyát vagy "nyertél" (ami természetesen csak kamu) egyet?


De szerinted a dollárt melyik Store-on költheted el?

Az US-en, ami ugye USA ahol dollárral fizetnek, vagy pont UK-ban, ahol fonttal kell fizetni?

2012. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én az us-es dologgal tiszába vagyok de nyertem akkor igazad van de nem lehet akkor megcsinálni úgy hogy ne vesszen el semmi?
2012. febr. 23. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

De biztos nyerted, nem csak ilyen átverős dolog?

Mivel ha már US accod van, és dolláros kártyát nyertél, ezért jónak kéne lennie.

2012. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!