Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW: Cataclysm, szervert...

WoW: Cataclysm, szervert készítés (többi lent)?

Figyelt kérdés

Haveroknak szeretnék összedobni egy szervert, de nem nagyon értek hozzá. Ha esetleg valaki adna egy linket adni minden hozzávalóval az úgy fasza lenne. Tudom hogy ehhez kell programozói tudás (stb.), ami nekem nem nagyon van, de rengeteg időt ráfordítanék arra, hogy megtanuljak mindent, amit kell. Szóval ha valaki adna linkeket vagy bármi használhatót azt megköszönnöm!

A válaszokat előre is köszönöm!!


2012. febr. 23. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
sokkal jobban , és olcsóbban kijösz ha inkább eredetizel saját szerver helyett..
2012. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi csak haverokkal szeretnénk szórakozni, és jó lenne ha a kérdésre kapnék választ..
2012. febr. 24. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát de egy normális szerverhez , erös gépkell magyarul ha teis akarsz rajta jácani , rendelned kell 1et hozzá gyors internetkapscoltot.

ezért mondom olcsóbban kijönnél vele , és még ugye programoznodis kell a szervert..

2012. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Erős gép? Ha ezen nem működne akkor szerintem semmin :D én kifejezetten örülnék neki ha saját szeróm lenne. De még azóta sem kaptam normális válaszokat xD

( a kérdést kicsit elcsesztem..)

2012. febr. 25. 14:50
 5/5 Laceee12 válasza:

Itt eggy link ezen az oldalon levan ifva részletesen.

[link]

2013. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!