Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim varázslatok fejlesztése?

Skyrim varázslatok fejlesztése?

Figyelt kérdés
Van 1 Flames azt hiszem meg ilyenmi csak jeget lő ezeket akarom fejjeb fejleszteni mert alig sebeznek "Novice szinten vannak ezt akarom feljebb tolni hol és hogyan tudnám erősebbre csinálni őket??ha könyvel akkor hol tudom megvenni?

2012. febr. 27. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és a "Fire bolt " asszem ez a képesség neve hol tudom megtanulni??
2012. febr. 27. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Erősebbre nem tudod őket csinálni, csak ha jobb leszel támadó mágiában, valamilyen szinten az is erősödik. Spell Tone könyvekből tudod őket megtanulni, amiket varázslóknál lehet venni (pl. Farengar-nál).
2012. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de a képességeknek vannak szintjei nem és az enyém novice de van mester szint is jah és városokat írj lécci mert így nemtudom hol van... köszi
2012. febr. 27. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak szintjeik, de fejleszteni nem lehet őket. Perkek kapcsolódnak hozzájuk, miszerint X szintű varázslatok feleannyi Magicka-ba kerülnek. Farengar a whiterun-i varázsló, fent a Dragonsreach-ben.
2012. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok és ő erős támadó varázslatok árul emrt vettem 2 db könyvet valakitől és szinte semmi értelmük nincs :/ és elment vele 700 gold om
2012. febr. 27. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a fireball-t, annak 50-es sebzése van, csak marhasokat vesz le a manádból.
2012. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!