Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban mi van a map...

Minecraftban mi van a map határán? Eljutott valaki már oda?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs map határ.
2012. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bizony, nincs map határ :D

Az egész egy kerek világ :D

Creativeban elkezdtem egyszer menni előre én is, hogy kiderítsem van-e határ, de nincs 2x értem oda vissza ahonnan indultam :)Egyszerű megfigyelés:kb 3-4 óráig tegyél rá vmit a W-re és majd vissza érsz a kiindulópontra :)


Ha nem hiszed el próbáld ki

2012. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
először is akinek gyenge a gépe annak rohadt nagy lag aztán lefagy a gépe,vagy visszaérsz a kezdőpontba
2012. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor,ha elég gyorsan megyej,akkor az estéből "visszaérek" a nappalra?
2012. febr. 29. 19:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen. De ahhoz kb. 3-szor gyorsabban kellene menned, mint a sprintelés.
2012. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Úristen, ez már fájdalmas. (Már bocs.)

Amikor még nem volt MC edit se, hogy beírjam a koordinátámat, hogy hova dobjon, még akkor kipróbáltam, hogy a W-re ráhelyeztem pár száz forint aprót, majd elmentem aludni miután teljesen egyenesbe állítottam, és elkezdtem repülni.

Reggel, amikor felkeltem, leolvastam a koordinátáimat, és ebből:

X=-23

Y=130

Z=614

ez lett:

X=4

Y=130

Z=83626

és nekem nem fagyott ki a gépem, és nem is értem vissza, VISZONT!

elértem a "Far Lands" nevű helyre, ami úgy keletkezik, hogy egy idő után, amikor több 10'000re elmész a kezdő koordinátádtól, akkor már nagyon furcsán generálja le a világot, konkrétan repülök, és olyanokat átok, hogy egy mező közepén egyszercsak egy üreges 123ig húzódó hegy, majd szakadék, és így tovább, de olyan is volt már, hogy 10 percnyi folyamatos repülés után meguntam, hogy far-on egy kis darab szárazföldet sem láttam, csak tengert.

2012. febr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Találtam egy videót:

http://www.youtube.com/watch?v=5wuaEFKQih4&feature=related

Ez a Far Landson van?

2012. febr. 29. 21:40
 8/16 anonim válasza:
Itt az egyik sem igaz amit itt leírtatok még a videó sem! Ugyan is minecraft pálya vég nincsen de mégis van ez annyit tesz ki hogy elérsz egy távolságot és ott a világ felfordítva generálódik! Teljesen másik világ és igen én már eljutottam oda saját szerveremen.
2012. febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Lefényképeznéd,vagy csinálnál róla egy videót?Érdekelne.

De akkor a Minecraft végtelen,mint az univerzum?

2012. márc. 1. 20:12
 10/16 anonim ***** válasza:
A Mincraft világ nem végtelen, de piszok nagy. 8x akkora mapot generál mint a Föld bolygó.
2012. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!