Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most Wantednál kéri a CD-t,...

Most Wantednál kéri a CD-t, mit tegyek? Lejjebb részletesebben. SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Nos, az alábbi videó alapján letöltöttem a Need For Speed Most Wantedet: http://www.youtube.com/watch?v=67NY7t-r55c

Először kért valami .dll fájlt, de azt is sikerült megszereznem. Indítanám a játékot, ekkor bejön egy ablak a NFS Most Wanted egyik képével és azzal, hogy Cannot locate the Cd-rom. Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application. Kérlek segítsetek, ha ez számít, akkor van Daemon Toolsom, de egyik fájlt sem lehet benne megnyitni a NFS Most Wanted fájljai közül. Sürgősen kéne!



2012. febr. 28. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
tölts le hozzá 1 cracket
2012. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kell szitkozódni, de meg kérdezném, hogy azt honnan tölthetném le. és crackelni hogyan kell? nem vagyok hülye se érthetetlen, csak még nem csináltam ilyesmit. köszi előre is :)
2012. febr. 28. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

töltsd le és amit letöltöttél,azt másold be oda,ahova feltelepítetted a játékot

Próbáltam linket iderakni,de ezt írja:Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon.


Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!

2012. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van Torrented?Ha van,írd be a Google keresőbe,hogy thepiratebay,első találat és a keresőbe beírod,hogy need for speed most wanted crack
2012. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!