Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne egy kérdésem! Counter...

Lenne egy kérdésem! Counter strike 1.6 ban hogyan kel egy zombi szerveren ha adminisztrátor vagyok ammo packot adni egy másik nem moderátor embernek? Thx!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lenne egy kérdésem!Counter strike 1.6 ban hogyan kel egy zombi szerveren ha adminisztrátor vagyok ammo packot adni egy másik nem moderátor embernek?Thx!
2012. febr. 29. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:

ammo packot ?

Ha fegyverekre gondolsz akkor weaponmenu

2012. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem hanem azta ugymond "pénzt"
2012. febr. 29. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
wtf ?
2012. febr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem minden szeron lehet adni
2012. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ammopackot küldeni a másiknak ?:D ha ezt nem tudod akkor inkább hagyd abba a játékot ;)
2012. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyértelmu /kuldes <az ember neve> <amennyit akarsz kuldeni> ezt mind a cheatba <vagyis ahol beszelsz :D DE SZERINTEM TE TUL NOOB VAGY HOGY MEGERTSD!
2012. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy:Addolni!

Nem szerezve küldeni hanem admin vagyok és ugy addolni!!!

2012. ápr. 30. 13:14
 8/9 anonim válasza:

Én értem mit mond neki kéne ammo de úgy, hogy nem ő farmolta azt össze hanem bepötyögött valamit a consolba és kapott egy bizonyos ammo-t másnéven lőszercsomag amit be lehet váltani sok mindenre.


ui: Engem is érdekelne.

2013. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meg van egy admin modta meg. "zp_fullammo -" a " jel nem kell és a - helyére a nevedet írd.Valamikor nem működik jól de célnak megfelel.
2013. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!