Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy egy játék...

Miért van az, hogy egy játék demojának jobb a grafikája, mit a full játéknak?

Figyelt kérdés

ez direkt így van csinálva vagy a demo a játék másmilyen verziójához készült?

ha érdekel vkit,majd belinkelem a demot meg a full játékot.


2012. márc. 1. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt beetetik a fogyasztót, hogy megvegye a teljes játékot is az ugyanolyan minőségre számítva. Bár nem hiszem, hogy ezt megtennék... ja és linkelheted!
2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyennel még nem találkoztam. Linkeld már be mi ez, mert nem fér a fejembe.
2012. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Elméletileg ugyan olyan mind 2! Legalábbis a rendszerigénye ugyanakkora!
2012. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kicsit bonyolultabb.


Sokszor előfordul, hogy a demó kiadása után valamit változtatni kell a játék motorjába.

Ennek az az oka, hogy a játék még nincs teljesen kész és folyamatos fejlesztés alatt áll.


Manapság ebben a gyors információs világban a legritkább az, ha már kész van a játék és abból adnak ki egy demó verziót.

Talán egy kicsit a hírhajhászás és az érdeklődés felkeltése miatt egyre exkluzívabban próbálják hirdetni a termékeiket a készítők.

Ha megfigyeljük az elmúlt 6évet, láthatjuk, hogy a demó vagy is próba játékokat felváltották az alpha és beta verziós "kiszivárogtatott" játékok.

Az elmúlt években gyakrabban jelentek meg "kiszivárgott" próbaverziók játékokról mint demo verziók.

Egy játék fejlesztő cégnél csak úgy nem lehet kiszivárogni játékok.

Egy ilyen lépésnek persze megalapozott oka van!

Így a fogyasztó lesz a minőség ellenőr és a beta taszter.

Majd a nagyérdeműek letesztelik a játékot elsírják a hibákat és a igényeiket a készítőknek. A készítők meg a kiadásig azt módosíthatnak rajta amit csak akarnak.

2012. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!