Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A 2 belinkelt XBOX 360 slim...

A 2 belinkelt XBOX 360 slim közül melyik a jobb? (lent)

Figyelt kérdés

Mindkettő vaterás.


[link]

Ez LT 3.0 flashelésű gép



[link]

Ez RGH/JTAG Trinity alaplap


Xbox konzol vásárlás előtt álok. Nem tudom, melyik érné meg jobban, kíváncsi lennék, ti melyiket választanátok. :)


Előre is köszönöm a válazokat. :)


2012. febr. 28. 21:03
1 2
 1/15 anonim válasza:

Annyiban különbözik a kettő, hogy az első csak simán flashelt, míg a második flashelt és RGH-s kivitel! A második annyiban jobb, hogy arra tudsz felpakolni pl. DLC-ket!


Nem tudom, mennyire érzed szükségét a DLC-nek, így te döntöd el melyiket szeretnéd!

2012. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő szemét.
2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyiket sem :D Live forever!
2012. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én az elsőt választanám, mármint az LT 3.0 Flash-es gépet, de nem tanácsos flashelt gépet venni, ugyanis ha így Live-ozol, akkor sajnos bannolnak. www.konzolilag.hu -n 55.000 Ft--ért lehet venni új Xbox 360 Slim 250 GB HDD-s gépet. ( Természetesen újat) :)
2012. febr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
elnézést, így kell írni: www.konzolvilag.hu
2012. febr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56-ért vettem a 250 gb-os slim gépemet. Live-n tolom, de azért nem semmi, hogy mennyire el vannak szállva ezeknek az áruk így módosítva, mert ha valaki beírja gugliba 5-8 ezer ft-ért LT 3-mal flashelik vagy 15-.ért RGH-zik... De amint mondták előttem... A LIVE az igazi...
2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, csak nem nekem annyira nem fontos a live. Én úgy gondolom, hogy sokkal több pénzt adunk ki végül is azért a "live" miatt, mert ugye csak eredeti játékokon működik. Azokat meg megvenni... Nekem nincs rá sok pénzem, de úgy vélem annyi luxust megengedhetek magamnak, h egy flashelt géppel annyi játékkal játszok ingyen, amennyivel akarok, csak a lemezt kell megvenni hozzá, és mostanában annyi hihetetlenül jó játékok jelentek meg, h mind kipróbálásához sima gépen több 10ezrekbe kerülne. Ezért is állok a flashelt gépek mellett. :)
2012. febr. 29. 20:45
 8/15 anonim ***** válasza:

A lopás nem luxus. A videójátékok az.

K*rvára el vagy tévedve.

2012. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit el vagy tévedve, ez a fleshelősdi azért már rég nem úgy működik, hogy megcsinálod, aztán tolod mindenféle játékkal, pláne nem a legújabbakkal. De te tudod. Szenvedsz a flashel, vagy hagyod hogy minden pöpecül fusson multival, automata patcheléssel, stb. Az árakról meg annyit, hogy nem jössz ki sokkal jobban. Lehet használtan is venni játékokat, nem kell állandóan a legújabbat megvenni, ha meg mégis annyira érdekel, akkor elkezdesz rá gyűjteni időben és kész.
2012. febr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Uccsónak, meg az összes antikalóznak. Hogy-hogy időben elkezdesz rá gyűjteni? Egy átlagember Magyarországon nem hogy félre tud tenni, hanem örül ha van mit ennie hónap végén. Oké hogy összespórolt 60 ezret xbox-ra meg flashre, de hogy az összes játékot megvegye hozzá amikor a legtöbb 10 ezer felett van, na ez képtelenség. Illetve nem, ha 3 hónapig játszunk 1 játékkal. Nem tagadom, sok hamisított játékkal játszottam, és ami igazán megfog, azt megveszem, ha megtehetem. De ha veszek egy boxot 60-ért, és hozzám bacnak mellé egy crysis 2-t azzal nem vagyok el hónapokig. 2-3-4 játékkal sem. Szemét dolog ez az egész. Ha tehetném, megvennék mindent eredetiben.
2012. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!