Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Settlers 2-ben hogy lehet a...

Settlers 2-ben hogy lehet a katonákat kiküldeni az arra alkalmas épületekbe hogy pont annyi katona legyen benne mint amennyi a limit?

Figyelt kérdés
Főhadiszállásban a katonákra tettem kis sárga jelet ami azt jelenti h menjek ki az összes, de nem csinálnak semmit csak ki-be járkálnak... SOS!
2012. márc. 3. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ö... mit is akarsz?
2012. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A főhadiszállás harmadik oldalán lehet beállítani, hogy ne legyenek őrök (amik fixen ott maradnának). A másik oldalon jelölted be sárgával, ha jól értem. Elvileg a katonák bent maradnak a hadi épületekben, hacsak nincs az épület túl messze a határtól, azaz szükségtelennek tartja a rendszer, hogy az őrtoronyban dekkoljanak. Ha elfoglalsz egy területet, akkor az így belülre került hadi épületből kimennek a katonák, és ha nincs szükség rájuk a határ mentén sehol, akkor a főhadiszálláson várakoznak. Ha nem akarnak kimenni, ne küldd ki őket, mert még a végén meghalnak!

Amúgy ez a régi, vagy a felújított verzió?

2012. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gold Edition
2012. márc. 4. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az már fejlettebb, nem csak grafikában. Próbáltad azt, amit tanácsoltam? Esetleg írd le kicsit részletesebben! Ja, még valami: nem lehet, hogy a megcélzött katonai épülethez vezető út egy részen megszakadt? Velem már volt ilyen.
2012. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!