Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is utáljátok a League of...

Ti is utáljátok a League of Legendset?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nagyon rühellem ezt a játékot... el vette a barátaimat és már inkább ezt a szart mint a közös móka és nevetés :(((
2012. márc. 4. 21:23
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
26%

Ne haragudjatok már!

EZ ITT MIND SZAR!


A vélemény: Talán ki kellene próbálni a Battlefield 4-et, a Call of Duty Ghostsot, meg a GTA 5-öt


Majd akkor lehet pofázni hogy mi a jó játék!

Tudom hogy nem egy kategória, de ezek egy szar kínai, őskorban játszódó szutykok!

2014. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
:DD Az utolsó hozzászóló IQ-ja mélyen az átlag alatt van, take care.
2014. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Öhm...xD Kínai? Őskor? Hol élsz ember? :D a WoW az őskori és kínai (KINÉZETŰ) de amúgy mind a kettő minőségi játék csak vannak emberek akiknek nem ez a fajta tetszik.És vannak olyanok akiknek az IQ-ja nem haladja meg a 0,1-et :)
2014. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
43%

Jó, tudom, hogy nem kínai, csak úgy jött, de megnyugtatlak: A wowot se szeretem.

Meg tudom, hogy valakinek jó, bocs, csak már egyszerűen utálom mint a sz*rt, mert amikor felhívnám dumálni a haverom, uncsim skypon, vagy játszani:

öö, pill LOL-ozok, bocs most kezdtem el egy LOL meccset,

AMIKOR MEG ELMEGYEK NÀLUK:

Tátott szájjal a gép előtt

Köszönök: csá

Erre ő: aaaahaaaaa

Ilyenkor b*zd annyira idegesítő

Mit lehet élvezni azon hogy kattintgatsz oda ahova menjem a karaker és nyomogatot a qwertz billentyűzetsort.

Ez a sz*r játék elveszi a haverokat, utálom a nevét is.

AKI JÁTSZIK VELE, JÁTSZON, NEM SÉRTEGETÉSNEK MONDOM, CSAK KÉPZELJÉTEK A HELYEMBE MAGATOKAT A LEÍRTAK ALAPJÁN.

Annyira gyűlölöm, hogy ELŐRE LESZÖGEZTEM, HOGY ELŐTTEM NE JÁTSZANAK VELE, ÉS NE IS EMLÍTSÉK, MERT NEM ÉRDEKEL, HOGY NEM OTTHON VAGYOK, EGY MONITORRAL KEVESEBB LESZ, AZT GARANTÁLOM!!

2014. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
0%

Tisztelet a véleménymeghallgató LOL-osoknak!

Kis LOL fanocskák, le lehet pontozni!

Ez a színtiszta igazság!

2014. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Rhothan válasza:
42%
Én is megéltem ezt. És mielőtt bárki beszólna, ki is próbáltam a LoL-t. Az ötödik meccs után elegem lett. Nem, nem azért, mert kikaptunk. Hanem eccerűen nem értem, MI ÉRTELME VAN ANNAK, HOGY EZREDJÉRE IS UGYANAZT VÉGIGCSINÁLD??? Nem is, kétezredjére. Vagy három- négy. Annyira monoton, gogy eszem megáll. Akkor meg mire jó? Ezen nem segít a többszáz karakter. Egy nyamvadt pályája van, kétféle játékmóddal. Ezt a változatosságot! Most komolyan, hogy lehet nem megunni? Én megkérdeztem több LoL-ost is, hogy mi ebben a játékban a plusz, egyik se tudta megmondani. "A Lol-t játszani olyan, mint századjára is elmenni ugyanabba a farsangi buliba, csak más-más jeémezben". Akkor inkább megyek a rétre füvet szívni.
2014. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Márkó0331 válasza:
Szerintem is nagyon szar...én is így jártam, elragadta a barátaimat és inkább kockulnak rajta minthogy beszélnének velem... szégyen egy játék, semmi értelme...
2014. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 csabitch válasza:
Ember szóljál, ha a wowból is rendeznek világbajnokságot, és akkor is szólj ha a wowot is hivatalosan elismerik sportnak!
2014. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Az Esportot retardáltság sportnak nevezni. :D Amúgy csak hogy tudd van belőle.
2014. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed !!!!!!!
2014. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!