Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is utáljátok a League of...

Ti is utáljátok a League of Legendset?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nagyon rühellem ezt a játékot... el vette a barátaimat és már inkább ezt a szart mint a közös móka és nevetés :(((
2012. márc. 4. 21:23
1 2 3 4
 31/38 Bnece Márk válasza:
42%
Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar Szar
2014. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis történelem a lol bu*i seg*eknek ;)

A lol egy moba játék. A moba műfajt a starcraft egyik pályája ihlette. A starcraft egy blizzard játék. Nézzük csak, milyen játékok állnak kapcsolatban a blizzardal? Hmmm...diablo, hs, hots és öm..ja, tényleg, a WoW :)

A másik. Valaki írta, h a lol esport, a wow nem bibibii...A wow egy mmorpg játék, nem lehetne olyan szintü versenyeket csinálni, hozzá teszem ott a world first achi, és arena rangok.

Ja, és mielött az egyik kis 10 éves lolos genyl@da egy hots, vagy bármilyen moba játék alá oda kommentelné, hogy:"lol kopi" gondoljon arra, h kurv*ra nem úgy van az, a föntiek nevében ;)

For the Horde

2015. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező.Ha elragadták a barátaidat,akkor az te miattad van...Nem a lolt kell szidni,vagy a wowot.Mind kettővel ellehett ütni az időt.Fogadd el és ne panaszkodj,hogy most nem akarnak velem játszani jajj...Szánalmas.Egy játék tönkre teszi egyes emberek barátságát,mármint te ezt akarod bemesélni magadnak.
2015. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
FOR GUL'DAN!
2015. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nekem magával a játékkal nincs bajom, azt nagyon is szeretem! Na de a közösség az egy nagy kalap szar!!! Persze tisztelet a kivételnek vannak rendes emberek. De legtöbbször vagy bunkó emberekkel lehet találkozni vagy olyanokkal akikkel ha már a nexusnál vagytok inkább farmolnak és a killekkel törődnek nemhogy segítenének és győznénk! Szóval ezért is hagytam abba. A játék maga jó de a közösség egy nagy darab szar!
2016. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Felkell jutni goldig és nem lesz szar a közösség xd

Egyébként én szeretem, de ha valaki ragelős típus annak nem ajánlom, főleg nem, hogy haverokkal játsszon xd

2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kicsit régi a kérdése nem? xDD
2016. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Van akinek bejön van akinek nem. Nekem nem, két éve még elvoltam vele de pár hónap után beleuntam. Értelmetlen mindig ugyanazt csinálni éveken át. Gondoltam velem volt a baj, teszek egy újabb próbát de mire visszatértem....

Jobban ingerelt a közösség mint bármikor . Már azon az elhatározáson voltam hogy lefejelem a falat (ez egy fél órában történt de elég volt hogy megutáljam az egészet úgy ahogy van.) Átmentem war thunderre (ha a haverok én is.) Úgy álltam hozzá itt is egy ketrecben fogok gladiátort játszani a semmiért. DE nem itt nem zavart hogy nem open world, hogy grindolni kell, mert mindig más pálya és rengeteg útvonal. Persze tankőrült lévén a ground forcesra kockultam rá. Ha valakit érdekel csatlakozon, engem TheWeasel néven érhettek el. For the alliance

2016. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!