Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam a skyrimben. Mit...

Elakadtam a skyrimben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ott akadtam el mikor a sárkányt kell elfogni(fő küldetés). Nem igen harcoltam vele,de sikerült csapdába ejteni. beszéltem is vele mondtam hogy igérje meg hogy elvisz arra a bizonyos helyre ahol Alduin van,de mikor szabadon engedem rátámad mindenkire és rám is. Levettem az életét fullra akkor kicsit elájult majd megint rám támadt teljes életerővel és kinyírt. Újra csapdába ejteni már nem tudom. Ötletek?
2012. márc. 6. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Fura, nem kellene támadnia...
2012. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy elehet az a baja hogy nem csökkentettem az életét drasztikusra mielőtt elfogtam és emiatt támad ismét. csak az a bajom hogy már nincs meg a mentésem ami annyira nem is baj mert valamiért elégé gyenge a karim(kard-pajzs páros) szal elkezdtem elölről 1 kétkezessel azzal meg egész jól megy főleg hogy 2 csapás egy ellenség.
2012. márc. 6. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!