Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló játékok, mint Condemne...

Hasonló játékok, mint Condemned? Kevésbé félelmetes is jó. LA Noire-on kívül van még? PC-re.

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Horror gamet akarasz?....Dead Space 2.....Fear 3
2012. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van valaki, aki érti is a kérdést?
2012. márc. 7. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Bakker játékot kértél,kaptál mi nem tetszik?.....-.-"
2012. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem horror játékot kértem. Ismered a játékokat amiket kiírtam? Azt is oda írtam, hogy nem muszáj félelmetesnek lennie.
2012. márc. 7. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akk bakker menj MW3..CRYSIS 2 v witcher 2.....:D
2012. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te pedig "bakker", menj olyan kérdésekre válaszolni, amiket értesz is. Ha nem ismered a játékot, akkor miért válaszolsz rá?
2012. márc. 7. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idiótát. CONDEMNEDHEZ HASONLÓ, gyökér banda! Kedves kérdező, hasonló játék mint a condmned/la noire ajánlanám az Alan Wake című darabot, személy szerint nem játszottam vele, de sok ismerősöm igen, és mindenki dícséri, állítólag remek sztori, jó megoldások bár egy kicsit hideglelős hangulat. Üdv!
2012. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alan Wake? Hmm, nem hallottam még, de ránézek. Köszönöm
2012. márc. 25. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!