Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of warcaft hunter pet...

Word of warcaft hunter pet szerzés?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet petet szerezni blood elf hunternek? Már 13lvl vagyok és a trainerem még mindíg nem adott olyan küldetést amiben meg lehetne szerezni

kérlek segítsetek hogy mi van...


2012. márc. 10. 07:16
 1/5 palldominik ***** válasza:
hát a városban keress egy állatost fickó vagy csaj az mindegy de oda add be az állatod és meg van neked egy képesség ami egy zöld kéz és egy ostor a kezébe és menny el egy állathoz és nyomd meg a képességet és várj amég meg idomítja
2012. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezeket megcsináltam 3 állatot kellet befogni és elvittem őket mind végül a városba a pet trainerhez de ő nem adott semmit :S
2012. márc. 10. 07:46
 3/5 palldominik ***** válasza:
a pet trainer nél húzd be oda bal oldalt ahol van a állatod(az helyére) és már az lesz az állatod
2012. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok,

Az a helyzet, hogy én is hasonló problémával küzködök, de nekem nem segített a válasz. 19lvl-es vagyok, és egy pat trainernél megtanultam pár dolgot, utána adta azt a feladatot, hogy "nyerjek meg egy állattal való harcot"(nem biztos, hogy jól fogtam fel) Az a lényeg, hogy ezután minden kölyökállat felett megjelent egy kis zöld mancs, de ha jobb klikkel rákattintok, azt írja ki, hogy a párharc valamiért nem indítható el. Nem látom azt az ostoros képességet, amiről beszéltetek. Valaki tudna segíteni?

2014. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ebben tudok segìteni! Én 45-ös szinten csináltam ezt meg! A képesség neve valami teambeast vagy mi, és úgy kell használni ,hogy elküldöd a petedet és kiválasztassz egy állatot (esetemben egy dög farkast /western pleaguesland/) és rányomod a skillt kb fél perc még ezt betolja ,de addig támad téged az állat de abba hadja hogyha kész vgy.
2015. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!