Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha amerikában veszek egy PS...

Ha amerikában veszek egy PS vita-t és behozom Magyarországra lehet rá venni itt játékokat vagyis menni fog mert van ilyen hogy ne tudják be hozni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az amerikai konzolok nem igazán szoktak Európában működni. Vagyis menni fog, de nem biztos, hogy az itt letöltött, megvett játékok kompatibilisek lesznek vele (hacsak nem usa-ba regelsz, és csak online veszel játékot, de ez csak tipp). Arról nem is beszélve, hogy átalakítót is venned kell majd hozzá, mert az amcsi töltőd nem igazán fog passzolni az itthoni konnektorokkal és feszültséggel. Szerintem ilyesmit nem érdemes Európán kívül venni. Meg még ez is szopatós lehet, pl olaszoknál, angoloknál is más konnektorcsatlakozó van.
2012. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm....köszi és hol lehetne európán belül a legolcsobban megkapni??
2012. márc. 14. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek kiderítését rád bízom inkább. Javaslom a német, osztrák, holland üzleteket, bár vigyázni kell ezekkel is, mert lehet a software nyelve ezekre lesz beállítva alapból, ami ciki, ha nem beszéled. De amúgy kétlem, hogy olcsóbban jönnél ki, főleg ha még a szállítást is hozzávennék. Megkérdezhetném egyébként, hogy kb milyen árakra gondolsz ami megfelelne?
2012. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem túl sok 100.000 forint egy 3g-s modellért szerintem lehet valahol olcsóbban is találni!
2012. márc. 15. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt valamivel olcsóbb: [link]
2012. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. márc. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!