Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom a Mass Effect...

Hogyan tudom a Mass Effect 1-et és 2-t magyar nyelven játszani?

Figyelt kérdés
Már le is szedtem őket, de telepítésnél nem ajánlják fel a magyar nyelvű telepítés lehetőségét. A konfigurációs fájlok kicsit kaotikusan vannak elrendezve, nem tudom kihámozni, hogy melyik mit csinál, így nem működik az, mint a Portal Prelude és a Portal 2 esetében, hogy fogom a config fájlokat és átírom bennük a hu-t en-re és fordítva, mert itt túl sok fájl van ahhoz, hogy tudjam melyiket is kéne babrálni, tehát itt már nem működik ez a módszer. Esetleg aki játszott már vele magyar nyelven az el tudná mondani hogy hogy tudnám én is magyarra állítani. És amúgy az egyes config fájlokban megvoltak a magyar részek is, tehát azzal nem lehet gond, hogy rossz verzió. És még ha sikerül is a patch az engedni fogja, hogy magyar legyen, vagy nem lehet összeegyeztetni a kettőt? Én már semmit nem értek...
2012. márc. 15. 00:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

csak azért emeltem ki a kérdést, mert megoldottam a dolgot, és szeretném, ha hasonló problémával rendelkező emberek is ismernék a megoldást, csupán emberi szolidaritásból:


[link]

itt a mass effect 1 teljes magyarítása, csak kövessétek a rövidebb megoldás instrukcióit, és a játék tökéletesen fog működni (én az instrukciók végrehajtása előtt a helyetekben az 1-es és a 2-es patchet is feltenném)



A Mass Effect 2 magyarításához még nem leltem módot, de ha sikerül azt is megoldom.

2012. márc. 16. 20:18
 2/11 anonim ***** válasza:

en anno a me2-ot a xider-rol szedtem le, magyaritassal eggyutt

a magyaritasok.hu-n nezted?

2012. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mass Effect 2 működő magyarítás az alábbi címen:

[link]


remélem hasznát veszi az aki hasonló cipőben járt mint én, és netán erre tévedne. Sok szórakozást hozzá!

2012. márc. 17. 17:15
 4/11 A kérdező kommentje:

És ezenfelül egyes hozzám hasonlóan elvetemült egyéneknek mondom, hogy a Mass Effect 3 fordítási munkálatairól is találtam információkat, és igencsak jól halad a munka, lassan kezünkben tarthatjuk majd a M.E 3 magyar verzióját is!

[link]

2012. márc. 19. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy válasz helyett kérdezek, de meg tudnád mondani, hogy honnan szedted le?
2012. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mass Effect:

/torrent/4212280/Mass.Effect.PROPER-reloaded_[AiTB]


Mass Effect 2:

torrent/6950994/Mass_Effect_2_(v1.02)_(ALL_DLC_Included)_(Full_Game)


Mass Effect 3:

torrent/7080595/Mass_Effect_3-RELOADED


Mass Effect 3 DLC Unlocker:

torrent/7081986/Mass.Effect.3.DLC.Unlocker-RELOADED


és nézz utána a patcheknek is, azt már nem akarom kikeresni, de nem nehéz megtalálni őket csak --> Google

2012. márc. 21. 12:46
 7/11 A kérdező kommentje:
és nagyon fontos hogy mindegyik link elé írj: hxttxp:x/x/xthexpirxatexbxaxyx.se - t, csak előbb szedd ki a x-eket, mert én nem írhattam oda a konkrét linket, mert a szerzői jogok nem engedik a direkt link megosztását
2012. márc. 21. 12:50
 8/11 anonim válasza:

Köszönöm a segítséget!

Mindent, úgy csináltam ahogy leírták, de a feliratok sajnos nem magyar nyelven vannak a Mass Effect 1-ben

2013. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Max0007 válasza:
a mass effect 2-höz le szedtem a magyarítást mindent úgy csináltam ahogy le van írva és a játék angol valaki segítsen plz. steam-es verzió eredeti az enyém
2017. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Már jöttek jó, használható válaszok és nem használható válaszok is... Úgy hogy annak, aki később szeretné (megint) kipróbálni magyarul annak a követnező linket ajánlom ugyanis, itt fent van mind a fájl, mind a telepítési útmutató! [link]
2017. febr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!