Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom a Mass Effect...

Hogyan tudom a Mass Effect 1-et és 2-t magyar nyelven játszani?

Figyelt kérdés
Már le is szedtem őket, de telepítésnél nem ajánlják fel a magyar nyelvű telepítés lehetőségét. A konfigurációs fájlok kicsit kaotikusan vannak elrendezve, nem tudom kihámozni, hogy melyik mit csinál, így nem működik az, mint a Portal Prelude és a Portal 2 esetében, hogy fogom a config fájlokat és átírom bennük a hu-t en-re és fordítva, mert itt túl sok fájl van ahhoz, hogy tudjam melyiket is kéne babrálni, tehát itt már nem működik ez a módszer. Esetleg aki játszott már vele magyar nyelven az el tudná mondani hogy hogy tudnám én is magyarra állítani. És amúgy az egyes config fájlokban megvoltak a magyar részek is, tehát azzal nem lehet gond, hogy rossz verzió. És még ha sikerül is a patch az engedni fogja, hogy magyar legyen, vagy nem lehet összeegyeztetni a kettőt? Én már semmit nem értek...
2012. márc. 15. 00:17
1 2
 11/11 ádikamánia válasza:

Hát nem tudom hogy kinézi még ezeket a kérdéseket és válaszokat bisza de kéne egy kiss szegitszég van egy kis problémám a mass effect 1 magyaritásánál az utolszo válasz ado link

de mikor telepiteni akarom a ruspach et ami uye kell a magyaritás hoz akor nekem ezt a hiba üzenetet dobja fell

vpatch a sharing violation occurred while accessing an unnamed file

tudna nekem valaki ebben szegiteni

2021. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!