Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for speed world. Azt...

Need for speed world. Azt hallottam, hogy a járgányok fejlesztése nem függ az adott alkatrész százalékaitól. Igaz ez, hogy a márka, és egy bizonyos színkombináció erősíti meg igazán az autót?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen biztos voltam abban, hogy az autó erősítését, az alkatrész százalékai hozzák meg, de most elbizonytalanodtam, ugyanis, egy lv 50-es srác arról beszélt, hogy a márka meg a szín számít... nem fontos kérdés, csak ha van időd akkor válaszolj. kösz

2012. márc. 17. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom. Én elég sokat játszottam vele de én nem ezt vettem észre, igaz nem volt egy erős gépem mert csak lvl 23 ig mentem fel aztán meguntam :P
2012. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én már lv 42-nél tartok, de most hallottam erről először... elvileg valami srác tudja a pontos kombinációkat, de nem találtam rá...
2012. márc. 19. 05:39
 3/3 A kérdező kommentje:
lv 43-as vagyok, van egy bmw m3 e64-em, és annak a kombinációja: 3piros, 3zöld... tehát: motor váltó, turbó:piros felfüggesztés,fékek, kerekek:zöld ... elvileg... egy fanatikus mondta, szal csak ért hozzá annyira...
2012. ápr. 10. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!