Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újratelepités után miért nem...

Újratelepités után miért nem indul el semelyik játék se?

Figyelt kérdés
Tört Windows XP SP2 32-em van. Kékhalált kaptam újratelepitettem a windowst és valamiér a telepités után semelyik játék se indult el. a piratebayről leszedtem a minecraftot (3mat!!!) de semelyik sem működött. Oké lehet hogy nem jók a feltöltések de már gyanakodtam aztán feltettem a morrowindot (Elder Of The Scrolls) de az meg azt írta hogy a morrowind.exe hibát észlelt.És felltettem a Scarfacet azzal is ugyanilyesmi történt...nem indult el. Miért van ez és hogyan lehet ezt a hibát megoldani? Válaszotokat előre is köszönöm!
2012. márc. 25. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebben is ezt a Windows-t használtad?

Ha nem akkor szedj le másik törést.


Ha igen akkor frissítsd a Windows-t,a graff kártyád illesztő programját és a Directx-t.


A Directx-hez itt az online telepítő,ez letölt és telepít mindent:


[link]

2012. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod igen ezt a weindowst használtam megnézem hogy majd így működik e.
2012. márc. 25. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem mw2 újratelepítés előtt nem működött, utána első dolgom volt rákattolni az ikonra és láss csodát ment :/

Ez egy igen fura ellen példa...

2012. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát látod csodák mindig vannak kár hogy nálam nincs... :(
2012. márc. 25. 18:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem indul el így se pedig minden megvan amit írtál 1. esetleg valami ötlet hátha valahogy meglehet oldani?
2012. márc. 25. 18:51
 6/6 anonim válasza:
A windows ujratelepitese utan a jatekokat ujra kell instalalni.
2014. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!