Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Underground 2 fel van...

NFS Underground 2 fel van telepítve a gépemen, régebben játszottam, újra elkezdenék, de mikor bejön a játék, magától megy lefele a menüben a "kurzor". Mintha nyomnám a lefele gombot. Újratelepítés nem oldaotta meg a problémát. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Billentyű gond
2011. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vezeték nélküli billentyűm van. minden játék megy normálisan. A beállításokban lereseteltem a billentyű beállításokat, úgyse jó. nemrég hibátlanul működött.
2011. dec. 28. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Menübe tudsz mozogni ? vagy az sem?
2011. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valamennyire tudok. ahol jobbra-balra kell mozogni, ott tudok. ahol lefelé is lehet menni, ott egyből megy lefelé, és nem áll meg
2011. dec. 28. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igy pasz
2011. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2011. dec. 28. 13:03
 7/9 A kérdező kommentje:
megjavult magától lol :D
2011. dec. 28. 18:52
 8/9 A kérdező kommentje:
és megint rossz
2011. dec. 28. 19:11
 9/9 anonim válasza:

Olyankor próbáld megnyomni az összes billentyűt/gombot ami lefelé visz a menüben. Pl a kormányon is van olyan gomb, ott az össze gomb átnyomkodása nem segített, hanem a kormányt-"kontrollert" be kellett kalibrálni, nekem az működött. Start --> Eszközök és nyomtatók --> A Steering Wheel (Kormány, vagy neked kontroller) jobb egérgomb --> Játékvezérlő beálítások --> És ott a beállításokban nekem a Windows 7-en a Speciálisokban vagy Visszaállítás, vagy pedig Kalibrálás. Ha Kalibrálásnál lenyomsz minden gombot, letolod az összes analóg kart, én eltolom a kormányt teljesen minden irányba, akkor a rendszer beazonosítja teljesen az eszközt, akkor működni kell a játékban a vezérlő eszközödnek.

Ha billentyűvel nyomod, de csatlakoztatva van kontoroller/kormány, a játék azt érzékeli amíg csatlakoztatva van a gépedhez, ez lehet probléma ha nem kalibrálod.

Az esetleges hiba megjavulása annak köszönhető, hogy eltávolítottad az eszközt, majd újra bedugtad a gépbe, így alaphelyzetbe álltak a gép számára a lenyomott gombok.


Ha valakinek van valami megoldása erre, leírhatja, esetleg ha a Kérdezőnek megoldódott a problémája, levonná más is a tanulságot, elvégre évekkel később is felmerülhet ez a probléma, bár az újabb operációs rendszer valószínűleg magának megoldja ezen hibák automatikus kijavítását.

2022. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!