Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stabilabb az xbox 360 multipla...

Stabilabb az xbox 360 multiplayere mint a ps3 é?

Figyelt kérdés
teljesen ismeretlen számomra ez a terület,állítólag a fizetős live stabilabb jobb mint az ingyenes ps3é, nem tudom ez mit jelenthet pontosan, persze ha igaz egyáltalán,csak olyan ember cáfolja vagy erősítse az állítást aki mind kettőt próbálta és az szerint tud véleményezni,
2012. márc. 29. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Stabilabbnak nem stabilabb, valamivel tényleg jobb.

Pontosan nem tudom megmondani mivel stabilabb, mert bár volt már dolgom mindkettővel, nagyjából ugyanazok a funkció vannak mindkettőben, csak a Live kicsivel jobban van elrendezve/kigondolva.

Cserébe fizetős, szóval annyival nem jobb.


Ha konzolválasztás előtt állsz én mondjuk inkább PS3-mat vennék a helyedbe, nem csak az ingyen multi miatt.

2012. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen az előtt állok épp csak nem akartam írni hogy melyik jobb stb, elég unalmas lett volna, engem igazából a multi nagyon érdekel, ezen a területen ugyanis nem vagyok jártas a két konzolban,
2012. márc. 29. 14:14
 3/11 A kérdező kommentje:
ami érdekelne még, mire kell figyelni használt konzol vásárlásakor? (multi részén) lehet bannolva? vagy bármilyen tiltás rajta????? nehogy bele fussak valami érdekességbe
2012. márc. 29. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen tiltás.

Amire figyelj, hogy PS3-ból ne vegyél 60 gigásat (a legjobb lenne ha fat-et egyáltalán nem vennék), vagy ha boxot veszel akkor csak slim-et.

2012. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze, mindenképpen slimet akarok bármelyre is essen a választás
2012. márc. 29. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha codozni akarsz, az boxon a legjobb, lényegében arra írják évek óta. Ps3-nál eléggé laggos (ugyanaz a net, mint 360-on!), de amúgy ezt leszámítva különösebb eltérések nincsenek. A 360 valamivel szimpatikusabb kezelőfelületre, de ez a játék szempontjából majdnem mindegy. 8000 ill 9000 Huf egy évre a live, szóval nem olyan nagy tétel, persze a psn még így is olcsóbb. Igazából tök mindegy, a különbségek túlságosan csekélyek.
2012. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy cod boxon jobb, vagyis nem jobb, mert ugyanaz, csak az MS szerződést kötött az Activison-nal, és így kb 1 hónappal hamarabb jönnek ki a DLC-k.

De amúgy nincs különbség.


Az meg hatalmas f.szság, hogy laggol, nincs olyan játék, ami laggol PS3-on se single-be, se multiba, ha meg ezt állítod az csak bizonyítja, hogy fogalmad sincs a dolgokról, csak valahol ilyen hülyeséget olvastál.

2012. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy olvastam, azért írtam még azt is oda zárójelbe, hogy ugyanazzal a nettel. Ergó ugyanabban a háztartásban. Ergó a szobámban...Nem azt mondtam, hogy játszhatatlan, szar, stb, hanem hogy boxon sokkal simább a cod. A COD. EGY DARAB JÁTÉK.
2012. márc. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
üdv, a cod eggyáltalán nem érdekel, inkább valamelyik mma, red dead, mortal kombat,xboxon gears of war 3, ps3 ba resistance 3 resident evil, dead island, fight night, tudom hogy nem minden van multi de ezeket példaként említem, ha játszanék nem cod al szeretnék, pcn nyomtam és rossz tapasztalatok, nekem gyors a játékmenet, be lépek és kapok egy fej lövést, majd ismát, egy kör alatt 5 embert ha le tudok lőni, tehát nem jött be és nem is fog
2012. márc. 30. 09:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Ok, tehát a cod nem téma, de azért #8-at még mindig kijavítanám, hogy egyáltalán nincs különbség, semmivel sem simább a cod boxon.

Lehet videón ezt látta, de akkor az kamu videó (tele van vele a net, az egyik konzolon direkt elállítanak ilyen-olyan beállításokat, hogy a másik jobbnak tűnjön).


Ha érdekel pár jó FPS multi, boxon van Halo, az is nagyon jó, PS-en meg Killzone, az is nagyon jó, masszív multiplayer, stb.

A 2 játék teljesen más, szóval lehet ha az egyik bejön a másik nem.

Halo engem játékmenet szempontjából Quake-re meg Unreal Tournament-re emlékeztet egy kicsit.

2012. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!