Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van zokni a harcművészet...

Andresz kérdése:

Miért van zokni a harcművészeti ruhájához? Miért kopnak a barátaim, ha megcsináltam a jártasság próbát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A The Sims 3 Városszépítő Cuccok játékkal vannak problémáim, minden segítséget előre is köszönök. Abba már beletörődtem, hogy nem tudok fényképezni (nem csinál semmit és az ikon sem tűnik el), de van két probléma ami nagyon zavar. A harcművészeti ruhánál zoknit hord a simem. Nagyon nevetséges, ahogy zokniban futkos össze vissza. Mindenki más mezítláb van, a felesége is. Kipróbáltam, hogy minden öltözékéből levettem a zoknit, de akkor is fenn áll a probléma. A másik, hogy megcsináltam azt a karizma jártasság próbát aminek köszönhetően nem "kopnak el" a barátaim. Ennek ellenére naponta 2-3 barátom minősül vissza ismerőssé. Ha tud valaki megoldást a problémákra kérem segítsen.

2012. ápr. 4. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Zokniprobléma

Van egy ilyen kód: testingcheatsenabled true. Ezt beírod a Ctrl+shift+C kombináció után beírod. A Shift-et lenyomva tartva rányomsz a Sim-re, megjelenik a Sim szerkesztése a család létrehozása felületen (vagy valami ilyesmi). Lehet, hogy még ott tudsz rajta alakítani, bár én ilyen problémával nem találkoztam.


Barátprobléma

Szerintem nincs összefüggés a jártasságok szerzése és a barátok kopása mellett. A barátokkal tartani kell a kapcsolatot: áthívni őket, felhívni telefonon, e-mail/ levelet küldeni, elhívni egy kiruccanásra, meghívni őket a bulira, amit szervezel.

2013. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!