Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Házi kedvenc ˝A szolgál...

Nokedli007 kérdése:

Sims 3 Házi kedvenc ˝A szolgáltatás inicializálása sikertelen (0x0175dcbb) ˝Ez mi ez?

Figyelt kérdés
Mért nem mükszik?Valaki segítsen!Letöltöttem!

2012. ápr. 5. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:

"start menü -> futtatás - regedit.exe

megkeresed a the sims 3 mappáját, és az exe nevét átírod a crackelt exe-re, ezután bemásolod a cracket a sims 3 mappájába, és így már el tudja indítani a crack a játékot "

2012. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom remélem sikerül addig is köszi
2012. ápr. 9. 20:01
 3/10 A kérdező kommentje:

öö most rányomtam a futtatás->regedit.exe és ilyen krikszkrakszokat adott ki.megvan a sims 3 mappája és ezek vannak benne:(Alapértelmezett)

Country

DisplayName

Install Dir

InstallStart

Locale

ProductID

Sku

Telemetry

TS3EP05

Ezekkel mit csináljak?:(

2012. ápr. 9. 21:27
 4/10 anonim válasza:
Ugyanez a hiba csak a sims 3 világ körülnél ! Csak nekem az után a felirat után,hogy A szolgáltatás inicializálása sikertelen azt írja ki,hogy (0x39e8474)
2013. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ja és bementem a regedit.exe be de nem találtam a sims 3 pedig volt olyan opció hogy keresés és beírtam de csak azt írta, hogy befejeződött a keresés ! és semmi sem történt csak ugyanazok a mappák maradtak ott mint a keresés előtt !
2013. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Larcsi04 válasza:
A sims mapájának az a neve TS3 :D
2015. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Larcsi04 válasza:
amm nekem is ez a baja most a simsemnek meg az hogy ha sikerül elindítani akk az új játéknál eltűnik minden a város stb. Ha valaki tudja a választ írjon.
2015. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én megcsináltam mindent amit leírtato de nem sikerült. Lehet, hogy azért mert nekem Windows 8.1-em van
2015. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem se sikerült pedig én is megcsináltam
2015. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Net Framework keretrendszer letöltése meg fogja oldani a jelenlegi hibaállapotot bármely programhiba riasztásánál. Csak hivatalos oldalról töltsétek le: [link] Akinek már telepítve van a számítógépén, ez esetben (Javítás) menüpont ajánlott.. Üdv: .Helpboy.
2016. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!