Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver mi a gond?

Minecraft szerver mi a gond?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy indítottam egy szervert én fel tudok csatlakozni. Megpróbáltam a másik gépemmel amivel megosztom a netet és nem volt jó. Online Mode false IP-t is beírtam megpróbáltam mindenféle álhálózati maszkkal sőt IPből 2vel is, de arról a gépről egyikkel sem tudtam felmenni. Korábban már volt Minecraft szerverem és rendesen ment fel is tudtak csatlakozni. Az lehet a gond, hogy most már meg van osztva a net? Akkor még nem volt. Egyébként 1.2.5 szerver és a patch is megvan.
2012. ápr. 14. 17:34
 1/7 anonim válasza:

ez érdekes kérdés. innen szedd le, a minecraft server exe-t, és tedd a .minecraft mappába, egy minecraft szerver mappába.

Link: [link]

indítsd el, és várd meg a done feliratot.

utánna lépj ki, a server properties txt-ben ird át az online modot false-ra. Ha ezt megcsináltad, Töltsd le Hamachit, amivel lan kapcsolatot létesíthetsz barátaiddal.

ha letöltötted csinálj egy csoportot amibe vedd fel azt akivel játszani akarsz.

ha ezzel végeztál, csinálj egy multiplayer szerót minecraftban, és add meg a saját IP címedet oda ahol a szerver címét kéri. ha ez megvan indítsd el server exet és várd meg újra a done feliratot és kész a szerver.

2012. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hamachi nélkül is működnie kellene, de lehet, hogy amiatt bugos, hogy 1.2.5 és Bukkit-os szerver. Gondolom erre még bugos lehet a Bukkit. Igazad lehet megpróbálom a simát Hamachi nélkül.
2012. ápr. 14. 18:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ez is rossz ugyanaz.
2012. ápr. 14. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Most megpróbáltam Hamachival azzal is rossz segitség!
2012. ápr. 15. 14:40
 5/7 anonim válasza:

de azt csináltad amit leírtam?

Mert az Tört szeróra van amit leírtam.

De az a kérdés, hogy eredetid van egy vagy sem, na meg az hogy azt csináltad e amit leírtam.

2012. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Na meg nem muszáj Bukitos szerót csinálni.

Amit leírtam az sima tört szerver.

A türt szervert meg modolni úgy tudod, hogy ugyan azt csinálod amit single player-ben csináltál, !!!DE A METAINF FILE-T TILOS TÖRÖLNI!!!, Különben tönkrecseszed az egészet, és kezdheted újra. A server.jar meg ugyanott van ahova belinkeltem a server.exe-t.

2012. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, megpróbáltam de nem jó.
2012. ápr. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!