Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó szerepjátékot (RPG-t) PS3-ra? [egyebeket lent]

Figyelt kérdés

Szóval, egy olyan szerepjáték érdekelne engem, amelyet PS3-ra (is) kiadtak, és remekül kidolgozott a története. Viszont a karaktert teljes mértékben én alkotom meg, valamiféle generáló segítségével, ahol az arcát, haját, meg hasonlókat meg tudom szabni.

Még esetleg annyit elárulhatnátok, hogy ezt hol tudnám olcsón beszerezni?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. jún. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

En ilyesmirol nem tudok, hogy lenne... MMORPG-k vannak ilyenek, a legtobb PC-re, bar a Final Fantasy XI-t kiadtak valamelyik PS-re is (talan 2), mondjuk ott nem teljesen te alkotod meg, inkabb Lineage2 szeruen rakhatod ossze sablonokbol.


Ha PC-s jatek is erdekel, akkor MMORPG-bol ajanlom a Cabalt es a Perfect Worldot, azoknak ilyen a karakteralkotasuk, ez utobbi pedig meg ingyenes is.

2009. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én igazából olyasmi játékra gondoltam, mint a Fallout 3. Ez most éppenséggel beszerzés alatt, de várom az ötleteket még esetlegesen 1-2 hasonló stílusú játékot illetően.
2009. jún. 19. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Valkyria Chronicles,Enchanted Arms, Elder Scrolls IV: Oblivion
2009. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeknek utána fogok nézni. :)
2009. jún. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!