Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti ráismertek erre a régi pc...

Ti ráismertek erre a régi pc játékra?

Figyelt kérdés
Volt régen, még vagy 6-éve egy játék. a lényeg az volt hogy egy kis űrhajóval voltál, és ilyen más és más alakokba berepülő űrhajókat kelett lelőni.(az 1. körbe zöld pillangó szerű űrhajók)és ha lelőttük őket akkor pénzt vagy már nem emlékszem miket dobott. és vehettünk fegyvereket stb. a legerősebb fegyver asziszem 3000-be került és ilyen lila bogyókat lövelt. volt oylanis asszem 2000-ért hogy lézert lőtt. j9tt ritkán egy pénzszívó gép és elekzdte a pénzed szívni és ha lelőtted felrobbant és széthullott a sok pénz és felvehetted.Nagyon kéne a neve, mert szeretnék kicsit nosztalgiázni! :) előre ty a válaszokat!

#nosztalgia #régi game
2012. ápr. 16. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a játékkal sose játszottam,de tudok ajánlani egy hasonlót: [link]


Iszonyat nagy játék :D

2012. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ebbe futottam bele böngészés közbe és ezért jutott eszembe nosztalgiázok kicsit :) de azért ty!
2012. ápr. 17. 15:51
 3/3 A kérdező kommentje:
megtaláltam :D WARBLADE :) am nagyon jó game, ajánlom mindenkinek!
2012. ápr. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!