Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megtudná nekem valaki mondani,...

Megtudná nekem valaki mondani, hogy a Gameboy emulator-os Pokemon Ruby/Sappire/Fire Red/Leaf Green verziójában hogyan tudok trade-elni pokemont?

Figyelt kérdés

1.8-as verzió az emulator. Sok videot megnéztem youtube-on de nem sikerült sehogy se azokkal a módszerekkel. Ruby-ba elindítom 2 ablakba de csak addig jut el, hogy ki írja please wait. Fire Red-be pedig trade elindítása után save error-t ír ki.

Válaszokat előre is köszönöm.



#Pokémon #Gamboy emulator
2012. ápr. 18. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne két ablakban indítsd, van link opció a VBA-n. Azt hiszem két külön mentési profil kell hozzá.
2012. ápr. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi majd próbálkozok 2 mentéssel de a linkes opcióval nem működik sajnos igaz eddig még csak 1 mentéssel próbáltam, de youtube-on is olyan videok vannak ahol 1 mentést használnak.
2012. ápr. 20. 01:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs mentésem, de ha gondolod kipróbálom, aztán ha rájöttem, elregélem hogyan is kellene.
2012. ápr. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném nagyon, ha gondolod küldhetek mentést is de csak ruby-ra tudok mert fire red-n valamiért errort ír ki ha felmegyek a trades-ekhez.
2012. ápr. 21. 06:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van két különböző mentésed, akkor szólj rám privátban és letesztelem. Angol leírást már találtam, de mentés nélkül nem tudom kipróbálni.
2012. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 van de akkor csinálok ma még 1-et és akkor írok majd privit.
2012. ápr. 21. 13:50
 7/9 anonim válasza:
Kicsit későn kapcsolódok a témához, de ha jutottatok valamire nekem is elmondhatnátok :)
2012. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jutottunk, írj személyes üzenetet, ha gondolod.
2012. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerencsére már sikerült nekem is :D (egy kis bénázás után >.<")
2012. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!