Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok az 'Amnesia the...

Mit gondoltok az 'Amnesia the dark descent' c. játékról? Én szívesen kipróbálnám, de eléggé ijedezős vagyok, és félek, hogy ilyen álmok gyötörnének. Videókból tetszik.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 18:14
 1/8 anonim válasza:

Ajánlom.

[link]

[link]

PC Guruhoz volt most teljes játék, az újság 2000 ft, a játék a boltokban 4500, szóval megéri. (Igaz én előfizető vagyok. :D)

2012. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam horror játékos, az Amnesia volt az első, amivel játszottam. Nagyon parás, nagyon nyomasztó, de hatalmas élmény is egyben, amit sosem felejtek el!


Szerintem nagyon jó játék, nekem tetszett. Nem ismerlek, nem tudom, hogy reagálnál ténylegesen a játékra. Nekem nem voltak rossz álmaim tőle. Szimplán nyomasztó volt, és néha -néha ugrottam egyet a székemen. A sztori is nagyon jó, bár kegyetlen is egyben, az egész játék egy jó kis pszichológiai terror.


Ráadásul az 1.2-es patchbe belekerült a Justine kiegészítő, ahol egy másik karakterrel kell egy másik külön álló sztorit teljesíteni, ami nagyon rövid, de élvezetes.


Én ajánlom a játékot, én úgy vagyok vele, hogy ez csak egy játék és nem kell komolyan venni, bár az Amnesia eléggé magával ragadja az embert és könnyen bele éled magad.

2012. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát tény, hogy ijesztő.. Én sem tudtam elkezdjem e vagy sem.

Még viszonylag az elején járok, de nagyon parás. Sok helyen azt olvasni, hogy szünetet kell közben tartani és hát igaz is..

Most léptem ki belőle, egy biztos: ma is tv vagy lámpa mellett fogok elaludni.. :D


Én am Silent Hill rajongó vagyok, azt hittem annál nincs is félelmetesebb játék, de tévedtem. Az Amnesia durvább.

2012. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit off-topic, de az SCP - Containment Breach sem gyenge!

Még alpha verziós a program, nincs befejezve, így vége sincs, a grafikája eléggé elmaradott, azon is majd dolgoznak a fejlesztők. De egy biztos, nagyon ilyesztő az a játék is. Ráadásul vannak benne random elemek, szóval érnek meglepetések próbálkozásról próbálkozásra. Hatásos!


És van egy másik SCP játék is, amit tudok ajánlani: SCP-087-B.

2012. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó játék, tény és való, hogy kissé félelmetes, volt néhány pillanat mikor megugrottam a székbe. De akkor játszd nappal, társaságban, feltolt gammával, úgy máris könnyebb lesz. Egy próbát mindenképp megér, még a játékot sem nevezném nehéznek, a gondolkodtató feladatok sem megoldhatatlanok.a története viszont nagyon érdekes, és a végéig fenttarja az izgalmat, ezért ha nem vagy jó angolból játsz magyarul, mert a sztori az egyik legerősebb része a játéknak. Ha óvatosan játszol, nem sokszor fogsz meghalni, mivel előre lehet hallani a szörnye(ke)-t.
2012. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már am végigvittem, nagyrészt nappal. Vagy este tv és lámpa mellett. :D De este a legjobb..
2012. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%

Miért van az hogy én untam.Nyomtam kb 2napig.Elsőnam 13órát a másodikon meg 7-8órát de ugy untam hogy nem lehet semmivel lőni meg trancsírozni benne hamár ilyen jól megcsinálták.Mondjuk nekem a grafika nagyon szar nem tetszik de ez én vagyok.Csak mész és kirakózol meg relytvényezel.KÁR.

De válaszolok a kérdésedre.

Szerintem k*rva jó próbáldi én nem ijedttem meg meg stb.

Csak az a kár hogy unalmas volt!

2012. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én teljes tötétségben játszok a horror játékoknál nem azért hogy fossak mert eddig eggyiktől sem féltem vagy paráztam.Csak szépen világít a gépem a billentyűzetem,egerem,és az egyébb electronikus eszközeim.CSÁ!
2012. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!