Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet valahol nevezni olyan...

Lehet valahol nevezni olyan póker versenyre, amelyiknél nincs buy-in, mégis nagyobb összeg a tét?

Figyelt kérdés
Akár online, akár élő, és nemzetközi is lehet, a lényeg hogy ingyen is lehessen játszani, és ne kelljen kismillió selejtezőn átmenni? Természetesen amatőrként indulnék, de az sem lenne utolsó hogy nevet tudnék szerezni a póker berkeken belül. Amelyik freeroll-okon indulok rendszeresen: pokerstars, everestpoker, highpulse poker, full tilt, (sajnos nem működik, úgy tudom nem csak nálam, így ezt se ajánljátok), illetve online póker programok melyekre befizetés szükséges hogy bizonyos freerollokon induljak szintén felejtősek. Az alapvető okításoktól megkímélhet mindenki:P Többször volt hogy nyertem, vagy nagyon jó helyezést értem el freeroll versenyen, viszont igen csak unalmas dolog megélni hogy több ezerből bejuss a top helyezésekre, ráadásul pár dollárért vagy azért hogy egy újabb selejtezőre bejuss ahol újabban több ezer ember kiesését kell megvárni/elérni, ezért keresek valami hasonló versenyt, mert sokszor a türelmetlenségem tesz keresztbe az ilyen tucatversenyeken... Köszöntem előre is.

2012. ápr. 23. 12:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!