Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CoD MW3 vagy a BF3 lett...

CoD MW3 vagy a BF3 lett nagyobb siker 2011 őszén?

Figyelt kérdés
Melyiket vették többen? melyik hozott több pénzt a fejlesztőknek? számomra a BF3 lepipálta a codot most,de sztem másnak is. 10.000 forintért mondjuk el is vártam :D

2012. ápr. 24. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Mw3

Kb 2szer annyit adtak el tobb mint 20millat

2012. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a fenébe...nem tudom meddig ez a nagy lelkesedés a CoD fanoknak. énis szeretem a CoD-ot de csak a CoD 2 meg a CoD BO,van meg eredetibe...és mostmár az activision is fejlődhetne,ha elakarják érni a BF3 szintjét
2012. ápr. 25. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
BF3-al nem játszottam, ezért nem szólom le, de nekem semmi bajom nincs a COD-al! szerintem jó játék!
2012. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem megvolt a cod bops, meg a bf3 is ps3ra.

Es azt kell hogy mondjam a cod jobb szorakozas. A bf is nagyon jo, de azt inkabb csak akkor elvezed ha mar egy csomo energiat beleoltel es pro vagy.

A codot konnyebb elvezni, ha nem is olyan szep. Amugy nekem az a szint is tetszett

2012. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

eladásban mw3 (sajnos)

értékelésben bf3, és sztem a bf3 sokkal jobb lett mint az idei cod,- jobb grafika, játékélmény, stb.

2012. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, am a cod is jó lett, érdemes megvenni, de most a bf3 győzött
2012. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem megvan a BF3 eredetibe, MW3-at meg letöltöttem. a következő codot aminek már fent van neten a trailere viszont sztem megveszem
2012. máj. 3. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!