Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki gyorsan összefoglalná...

Valaki gyorsan összefoglalná nekem a World of Warcraft-ot?

Figyelt kérdés

A lényeg , hogy a barátaim akik játszanak vele mind nyálcsorgatva beszélnek róla és már 6 éve ezt hallgatom ezért úgy gondoltam kipróbálom.0-ról indulok úgyhogy ne sok olyan kifejezést használjatok lécci amiket olvasok az interneten hogy pl bg.Amire külön kíváncsi lennék az a gépigény, a legutolsó verzió (csak tauri érdekel,nem terveztem fizetősön játszani.),Milyen karakterrel érdemes kezdeni, kb mennyi idő alatt lehet belejönni.Van-e magyarítás.És ha valaki linket is tud ahonnan letölthetem az alapjátékot és a kiegészítőket, nagyon boldog lennék! :)

Bocsi ha hülye kérdések de tényleg életembe nem játszottam még vele...



2012. ápr. 25. 22:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem javaslom hogy kipróbáld, 1 nagy rakás sz@r a játék! ráadásul utána valszeg teis 1 hülye kocka leszel!
2012. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
XD Köszönöm hogy aggódsz :D Ettől függetlenül várom a válaszokat :))
2012. ápr. 25. 22:37
 3/24 KoviAti ***** válasza:
40%
ha jót akarsz magadnak akk tényleg ne próbáld ki!!! inkább cs-zz vagy cod-ozz :DD
2012. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Olyan negatívak vagytok... :D
2012. ápr. 25. 22:53
 5/24 anonim válasza:
78%

Alapabb gépeken is elmegy maximum grafikát kell levenni..

Hunterrel érdemes kezdeni vagy warriorral.

Taurin belül töb szerver van. mind más és más.

a karakteredet fejleszteni kell.

itt a maximum szint a 80.

értelem szerűen 1 ről indulsz és küldetéseket kell teljesítened.

1 világon belül 2 nepzedék csap össze egymással.

Alliance vs Horde.

Mind2 fő csoporton belül 5 faj van

Alliance ba : human,dwarf, night elf , Gnome , Draenei

Horde : Undead, Orc, Troll, Tauren, Blood elf.

Ha elérted a 80 at, ami az elején nehéz lessz akkor mehetsz Instákba ( olyan hely ahol kaphatsz olyan cuccokat amiktől erősebb, jobb leszel. )

ezek mellett szembeszálhatsz az ellenséggel, barátokat szerezhetsz, ismerkedhetsz.

KOCKA LESZEL HA BELEJÖSSZ.

Remek játék de nemszavad tulzásba vinni.

2012. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ok! dankusz, am a játék célja vagy lényege?
2012. ápr. 26. 00:15
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

King Kong mégis jobb mint a kedves GTA-d havi több pénzt hozz a blizznek kb mint az összes GTA eddig.


Amugy lényege a wownak hogy gearelődj , raidelj pvp-zz.

Na most elérted aktuális szerver maximum szintjék (ez eredetin jelenleg 85 , de lassan jön az új kieg) , utánna szerzed kell pénzt - geart hogy eltudj kezdeni valamit csinálni , 2féle dologban harcolhatsz ,(mop tól már 4-5ben!) PvP és PvE

A PvP-nek 4 része van , Battleground , Rated Battleground ,Tol Barad (wotlkban Wintergrasp) és Aréna.

Battlegroundnak (bg-nek) az a lényege hogy bedob 1 mappra , 8 fajta bg van : WSG-Zászlórablás , AB-Pont foglaló, Alterac - ez összetettebb most nemirom le ,EoS - Pontfoglaló , Sota - időre bekell jutni 1x támadsz 1x védesz , IoC - Elkell foglalni ellenfél várát és megölni benne a BOSS-t , Gillneas-Pontfoglaló(taurin nincs) , Twin peak - Zászló (nincs taurin)

(bg-k röviditéseit írtam.)

Rated Bg ugyan ez csak 1 adott csapattal mész nem random emberekkel.

Tol Barad (wotlkban wintegrasp) megkell nyerni a másik frakció elöl a csatát , ilyenkor a benne lévő raid insta feloldódik az adott frakcióknak 1 időre és lehet menni boss-t gyapkodni meg geart szerezni.Eza tol barad/winter egy konkrét háború , 3 óránként van új .

Aréna : itt 3 fajtája van , 2v2 , 3v3 , 5v5 , annyi a lényege gyapd le az ellenséget aki bejön, persze könnyű mondani.. :D


PvE : itt több fajtája van a játéknak , 5fős , 10fős , 25fős (régen legelső wowban volt 40 fős) az 5fős 1 kissebb instákban van álltalába pár bossos rare loot-od dobnak ált

10&25 ös höz már komplett guild kell , mert oda nemtudod behivatni magad , illetve betudnád csak nem a taurin.

ez 1 nehezebb főleg a 10fős

Mindegyiknek van Normal és Heroic Fokozata , heroicon több élete van a bossoknak , nagyobbat ütnek és esetleg kapnak a bossok + skill-t , de jóval jobb loot is esik.


Nahmost pvp-re és pve-re kölün van gear , amugyis minden karinak szinte más kell , nem mind1 hogy mivel kezdesz , viszont ha kezdő vagy akkor talán Palladin , leg szivatósabb kari pvp-n jó dps-t tol , lehet vele tankolni , és brutálisan jó heal .

Ha Palladint kezdenél és dps-vagy akkor figyelj hogy a Righteus Fury ne legyen bekapcsolva mert könnyen lehúzod a boss-t.

Pve: T1 től T13-ig , Pvp: S1 től S11-ig (eredetin , taurisat nemtudom)


Amit még nemértesz ha kezdő vagy :

DPS: Damage Per Second / sebzés per másodperc , lényege hogy jól sebezz

TANK: Ő az aki a moobokat és a boss-t magára húzza és magán tartsa

Heal: Gyógyító.


Amugy nehéz bele jönni főleg ha nem játszottál még hasonlóval sem , de ha nézegetel videókat rotákat kiismered a skilleid nem nehéz belejönni :D

Ha belejössz viszont Dpsnek: Frost DK-t , Hunter-t ,Rugót nagyon ajánlom

Tanknak : Pala , wari

Healnek : PaP,Druida


Amugy amit az előzőek mondtak: A köz hiedelemmel ellentétben egyátalán nem tesz kockává , persze van akit igen , de a legtöbb eredetis felnőtt családos ember aki kikapcsolódásbol pvpzik raidel..

SŐT! az eredetisek Átlagéletkora 28.3 volt 2005ben 23.6 volt 2011ben .

Az meg mellékes hogy még mindig több mint 10 millióan wowoznak CSAK a fizetősön , szóval nem megletpő hogy a világ legtöbb bevételét hozó játéka + a világ legjobb MMO-ja még mindig , lassan 8év óta!


Kedves kérdező valamit nem értesz irj privátban.


Ui: Sry a fogalmazásért , fél 2kor jobb nemtelik , Jó8 mindenkinek

2012. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 KoviAti ***** válasza:
22%
nalátod... az előttem szólóhoz hasonló kocka leszel ha elkezdessz vele játszani
2012. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kockaság csak értek hozzá , a feleségemmel 5éve játszunk wowon szórakozásból .

Az 1 dolog hogy sokan bele őrülnek és napi 10órákat játszanak .

A másik haver szerintem semmi közöd hogy bármelyik más ember mit csinál a szabadidejében és szerintem pont nem fog senkit érdekelni mit gondolsz :D

2012. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
hát ez az. koviati azt sem tudja mi az "igazi kockaság" amúgy meg miért válaszoltok ha utáljátok a WoW-ot... -.- jobb mint a f*s counter-strike 1.6 és társai már bocsánat. King Kong meg ennyi erővel ha ennyire szereti a GTA-kat,mert már több választ is olvastam GTA kategóriába akkor ő meg majd gyilkolni fog,meg kocsival elütni embereket az igazi életbe.
2012. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!