Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft eredeti...

World of Warcraft eredeti szerveren való elkezdése, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Megvásároltam a Wow, BC, Wotlk, cata jatékokat. Még semelyiket nem aktiváltam be, bontatlanok. Nincs még gamecardom ( igy együtt elég drága volt a játék ) viszont az alap játékhoz úgy tudom jár 30 nap játékidő. A boltban azzal rémiszgettek, hogy ez csak akkor lesz lejátszható ha bankkártyával vagy gamecarddal aktiválom. Mások viszont azt mondták, hogy nem kell hozzá bankkártya, ha regisztrálom az accountot és beirkom a cs kulcsokat akkor már él is a 30 nap. Nincs bankkártyám és még gamecardom sem, de ma már szeretnék játszani. A fent felvázolt kérdés esetében mi a valós így 2012-ben?


Valamint ha aktiválnám valahogy a 30 napot, akkor azzal csak a WoW részeit érném el, vagy a kiegészítőket is? Természetesen ha fent van mind.

Köszönöm a segítséget!



2012. ápr. 25. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Fel kell telepítened őket ebben a sorrendben a gépedre. Az eredeti CD-t tedd jól el, mert erre még szükséged lehet később, ha probléma van.

Ha ez megvan, irány az eu.battle.net oldal, itt csinálnod kell egy accountot. Ha kész az eccount, akkor belépsz rá, és sorban regisztrálod a CD-kulcsokkal a játékot. Ha kész vagy, máris játszhatsz. A 30 naphoz nem kell feltölteni se bankkártyával se GC-vel.


A fentieket egy kicsit ki tudod egészíteni: először hozd létre a battle.net accountot, akkor 20-as szintig ingyen játszahatsz. Ilyenkor a battle.net accounton belül le tudod tölteni a játék telepítőjét (mobilnettel ezt ne akard, mert 10+GB!). Ha kipróbáltad a játékot és felhúztál 1-2 karaktert 10-20 szintre, csak utána adod hozzá az accounthoz a játékokat. Így nyersz pár nap ingyen játékot. Az ingyenes játéknak a 20-as szinten kívül van egyébként más korlátozása is, de kipróbálni elég jó.

2012. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nehogy egymás után sorba rakd fel a kiegeket.

elég csak a cataclysmet felraknod majd elindítod a launchert az meg letölti magának a frissítéseket.


amúgy ha nem akarsz worgen/goblinal kezdeni egyből akkor én is javaslom h először egy trial accountot csinálj majd ezt kell upgradelned azokkal a kódokkal amik a cd-ken vannak. Így valóban nyerhetsz napokat vagy akár többet is.

2012. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2012. ápr. 25. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők elmondták !

Ja és Gyere Bloodscalp Alliance :D

2012. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(csak akkor kapcsold ki a trade és general csatikat)

:D

2012. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekontárkodok, lenne egy kérdésem.

Ezek szerint eredetin nem csak Mists of Pandaria fut, hanem régebbi (Cata) verzió is? Esetleg Cata előttiek küzöl valami?

2013. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden szerver MoP-os. Ettől függetlenül ha nincs is meg a MoP, csak korábbi verzió(k), attól még tudsz játszani, csak nem tudsz eljutni bizonyos területekre, nem tudsz akármilyen szakmát választani, nem tudsz akármilyen fajt/kasztot választani, és nem tudsz adott szintnél nagyobbra fejlődni. És mivel a játék tulajdonképpen a max szinten kezdődik, így eléggé unalmas lesz pl 70-esen rohangálni.
2013. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!